czwartek, 2 lutego 2017

Instytut Tavistock, CIA i kontrola umysłu

Do czego zdolni są ludzie u władzy, aby osiągnąć swój plan kontroli świata? Przy okazji analizowaniu wykładu Doktora Hammonda „Prelekcja o Greenbaumie”, przykuł moją uwagę materiał video – „Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata” .


Jako, że jestem osobą analityczną do bólu, postanowiłam zbadać temat i doszłam do zatrważających wniosków.

Nie żebym wcześniej o wielu tych sprawach nie wiedziała, ale ze względu na nadmiar napływających zewsząd nowych informacji, nie jestem w stanie ogarnąć ich wszystkich w takim zakresie, w jakim bym chciała.

Ponieważ jednak zarówno wykład Hammonda, jak i wyżej wspomniany film, wywarły na mnie piorunujące wrażenie, postanowiłam uzyskaną wiedzę zestawić, skonfrontować z niepodważalnymi faktami, aby zrozumieć, o co tak naprawdę toczy się ta gra i do czego zmierzają jej kreatorzy oraz kto za tym wszystkim stoi.

Zatrzymajmy się na chwilę na ostatnim wielki wydarzeniu medialnym, jakim była „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” Owsiaka. Jak wiemy 4 lata temu „Wielkie granie na ekranie” zakończyło się wielką burzą, a ataki na Owsiaka nasiliły się. Pytanie Owsiaka do Terlikowskiego: „Dlaczego mnie Pan tak nienawidzi?” odbiło się szerokim echem w sieci i wywołało ostrą polemikę między jego zwolennikami i przeciwnikami.

„Co spowodowało taką burzę?” – dziwi się lub udaje, że się dziwi organizator tego medialnego show. Głównym zarzewiem konfliktu stało się promowanie przez Owsiaka eutanazji. A czym jest EUTANAZJA?

Ano przyzwoleniem na powstanie kolejnego przemysłu holokaustu, tym razem w imię „miłości do bliźniego”. A kto ma czerpać zyski z tego przemysłu? – Ano jego pomysłodawcy. A kto jest pomysłodawcą i jaki ma w tym cel?

Mówi się, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Przecież od dawna nie jest tajemnicą Poliszynela, że jak komuś zbrzydło życie, obojętnie z jakiego powodu, to zawsze może sobie je odebrać za darmo, nie angażując w to koncernów farmaceutycznych, lekarzy i całego rozbudowanego przedsiębiorstwa śmierci,z całą logistyką oraz nie obciążając sumienia najbliższych mu osób.

Czemu więc ma służyć ta chora inicjatywa i jaki jest jej cel, poza mamoną naturalnie? Myślę, że odpowiedź na to pytanie znajdziecie Państwo właśnie w tym filmie. Z pewnością większość czytelników nie wie, że z Pentagonu wyciekł materiał, na którym urzędnicy omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa, zmieniającego strukturę DNA. Tenże wirus ma być przenoszony przez szczepienia lub powietrze, a celem tego Projektu jest usunięcie z genotypu tzw. genu, odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. 

Według materiału zamieszczonego poniżej, ten projekt jest rzekomo skierowany przeciwko fundamentalistom islamskim w Iraku i Afganistanie.  

Widzimy więc, do jakiego stopnia indoktrynacji posuwają się psychopatyczni kreatorzy nowego świata, skoro dają sobie przyzwolenie na brutalną ingerencję w najintymniejsze sfery naszego życia. 

Okazuje się również, że celem szczepionek nie jest jedynie depopulacja, ale również pełna kontrola nad naszym życiem, przeżywaniem, zdrowiem i wszystkimi przejawami ludzkiej egzystencji. Szczepionki, jak pokaże film, są też wspaniałym sposobem na zachipowanie całych narodów, aby mieć nad nimi nieustającą i nieograniczoną kontrolę.

To dlatego w zapisach ustawowych, naciska się rządy państw tzw „narodowych” na obowiązkowe szczepienia, które to przemyca się pod pretekstem rzekomej epidemii.

Zanim obejrzą Państwo film, pozwolę sobie przytoczyć kilka znamiennych faktów tam zawartych  w obawie przed wyeliminowaniem tego materiału z you tube, jako politycznie niepoprawnego.

W roku 1920, w Anglii powstaje Instytut TAVISTOCK, który stanie się jednym z czołowych centrów badań psychiatrycznych na świecie. Początkowo Instytut był finansowany przez rodzinę królewską, ale bardzo szybko zarządzanie nad nim przejęły rodziny Rotschildów i Rockefellerów.

Celem badań Instytutu Tavistock było opracowanie metod, pozwalających kontrolować zarówno każdą jednostkę indywidualnie, jak i całą populację. Instytut wykorzystuje do tego celu całą gamę narzędzi tortur, takich jak: substancje farmaceutyczne, szczepienia, chipy, media i trendy społeczne, HAARP oraz tzw dynamiki grupy.

Co ciekawe, Instytut podlega pod brytyjskie służby specjalne M16 i to one zajmują się wdrażaniem nowych metod na świecie, które to metody określane doktryną szoku, są wykorzystywane do wstrząsów społecznych lub obalania rządów. Przykład 11.09.2001

Pierwszym dyrektorem Tavistock zostaje nie kto inny, tylko Zygmunt Freud, który tworzy podstawy psychoanalizy, opierając się na przeświadczeniu, że kultura i religia powodują zniekształcenia w naszej seksualności.

To Freud odkrył również, że jeżeli dziecko we wczesnym dzieciństwie do 5-6 roku życia dozna traumy, szczególnie w sferze seksualnej, nie uniknie zaburzeń w osobowości. Narkotyki, LSD, hipnoza, wymyślne tortury fizyczne i psychiczne; jak elektrowstrząsy, czy wieszanie dzieci głową w dół, zamykanie ich w klatkach, gwałty na nieletnich, zmuszanie ich do picia własnego moczu i zjadania własnych ekskrementów, zmuszanie ich do zabicia własnego zwierzaka, prowadzenie na czarne msze z rytualnymi mordami, to chyba nie jest właściwy sposób na kształtowanie psychiki dziecka do lat 5? Oczywiście, to nie jest pełna gama kreatywności tych potworów.

Prace Freuda kontynuował Wilhelm Reich, jego uczeń, który już po wojnie w 1947 roku rozpoczął prace badawcze dla CIA, W Rangeley, Maing USA. W niecnych planach CIA zorientował się jednak za późno. Próbował sfingować niektóre eksperymenty, ale postępy prac były zbyt daleko posunięte, aby cokolwiek zmienić. To właśnie te jego eksperymenty, stały się bazą wyjściową do prac nad pozostałymi programami kontroli umysłu.


Instytuty Doświadczalne wspiera Departament Obrony oraz Departament Bezpieczeństwa Krajowego DHS


Wszystkie te organizacje i ich liczne think thanki od założenia po dzień dzisiejszy, służą tej samej chorej, lucyferycznej ideologii utworzenia jednego światowego rządu pod płaszczykiem miłości do ludzi oraz pod hasłami Wolności, Równości i Braterstwa. Tymczasem ta lucyferyczna doktryna nie ma nic wspólnego z głoszonymi wszem i wobec górnolotnymi hasłami, a jedynie służy interesom samozwańczej klasy rządzącej. W dążeniu do pełnej realizacji zdominowania świata przez obłąkane sługi Lucyfera, jak Brzeziński, Rotschildowie, Rockefellerowie i pomniejsi gracze, bazują oni na metodach wypracowanych w czasach nazistowskiej, a potem stalinowskiej dyktatury.

Jest to zaprzeczeniem nie tylko praw Boskich, ale nawet samego człowieczeństwa. Po II wojnie światowej w 1947 roku do rozwijania swoich „twórczych” badań w ramach Projektu Spinacz, potajemnie zaprosili 46 byłych nazistowskich oprawców; chemików, behawiorystów, psychiatrów i neurologów, którzy w obozach zagłady wykazywali się największym zezwierzęceniem i sadyzmem. To dlatego te psychopatyczne, demoniczne osobniki, nie były poddane właściwemu osądowi w Norymberdze.

Sponsorowani od początku przez równie psychopatyczna elitę szubrawców, rozwijali krok po kroku swoje „naukowe” projekty, z których każdy otrzymał swoja operacyjną nazwę. Ta ekipa nazistowskich „naukowców” trafiła do Bazy Sił Powietrznych w San Antonio, w Teksasie i wszyscy oni przysięgali wierność Stanom Zjednoczonym. Jednym z przejętych nazistów był niemiecki generał Reinhard Gehlen, szef siatki szpiegowskiej III Rzeszy, dzięki któremu amerykańskie operacje wywiadowcze przejęły rozbudowaną siatkę nazistów.

Tak właśnie powstała mega sprawna organizacja, którą od 1947 roku cały świat zna jako Centralną Agencję Wywiadowczą CIA, a która stała się poligonem doświadczalnym dla prac badawczych nad kontrolą umysłu. Swoje nieludzkie eksperymenty „naukowe” przeprowadzają na dzieciach, które są najbardziej podatne na manipulację, indoktrynację oraz kształtowanie ich zgodnie z wolą oprawców. 

„Materiały” do badań i eksperymentów zdobywają wielorakimi sposobami, ale głównie poprzez porywanie dzieci lub ich nielegalną adopcje, korzystając często z usług sierocińców prowadzonych przez duchownych katolickich, co też ukazane jest w poniższym filmie. I te zbrodnie na ludzkości, odbywają się pod egidą największych światowych organizacji.

Nikt, kto jest uwikłany w ten międzynarodowy system zniewolenia ludzkości, nie jest bez winy. Szczególnie dotyczy to ludzi, zajmujących kluczowe stanowiska w polityce, show biznesie, mediach, lokalnych samorządach, czy kościołach. Nikt z nich, nie może się zasłaniać niewiedzą, ponieważ te informacje są ogólnodostępne i potwierdzone dowodami przez licznych niezależnych badaczy systemu, reprezentujących różne środowiska i różne dziedziny wiedzy.

Wszystkie kolejne posunięcia globalistów -satanistów mają jeden nadrzędny cel niepodzielnego rządzenia światem, nie tylko w sferze materialnej, ale przede wszystkim duchowej. To, co nam proponują, to cywilizacja śmierci i ohydy, w której człowiek wynosi się ponad Boga, wkracza na jego terytorium i dyktuje swoje warunki.

Pisałam kiedyś artykuł „Jak daleko sięga królicza nora” oraz inne, w których nawiązałam również do grzechów kościoła i oczywiście zebrałam od niektórych blogerów i komentatorów zgryźliwe komentarze, a przecież mam niezbywalne prawo postrzegać świat według własnych obserwacji i w oparciu o własne przemyślenia. Ciągle nie mogę zrozumieć, dlaczego Watykan urządza ufologiczne konferencje i dlaczego papież zabiega o utworzenie światowej, politycznej władzy.

Szanuję ludzi głęboko wierzących, pod warunkiem, że ich wiara oparta jest, nie na dogmatach konkretnej religii, ale wypływa z ich serca, jest oparta o prawa naturalne i propaguje szczytne idee. 

Jedno jest pewno, że te wszystkie nieludzkie eksperymenty, rozwijają się za zgodą, a nawet z inicjatywy największych światowych przywódców politycznych i tzw. ludzi biznesu. I już sam ten fakt jest przerażający. Są jednak liczne poszlaki, że świat finansjery, mafii i kościoła katolickiego przenikają się i mają wiele punktów zbieżnych.

Dopóki ktokolwiek nie przedstawi mi niepodważalnych dowodów, że tak nie jest, dopóki ktokolwiek w sposób sensowny nie obali moich tez sformułowanych na podstawie zaistniałych faktów, zdania nie zmienię.

Niezależnie jednak od stopnia zaangażowania się kościoła w wielką politykę światowych podżegaczy wojennych i niezależnie od jego roli w tworzeniu światowego rządu, jedno jest pewne. Nie możemy dopuścić, aby nasz naród dał się prowadzić wilkom w owczej skórze, kimkolwiek by oni nie byli. To sztandarowe, biblijne hasło: „Po owocach ich poznacie”, niech stanie się Waszym azymutem, Waszą busolą, Waszym kryterium w ocenie rzeczywistości.

Demaskujmy więc patologicznych kłamców i zwodzicieli, zwierajmy szeregi i zacznijmy budować nowy świat od podstaw, w oparciu o bezapelacyjną PRAWDĘ i najwyższe wartości moralne. Niech iskra PRAWDY I CYWILIZACJI MIŁOŚCI wyjdzie z Polski.

Moim marzeniem patrioty i obywatela świata, jest utworzenie w Polsce Centrum Duchowej Odnowy, w którym to, znajdzie się miejsce dla wszystkich nacji, dla których bliższa jest cywilizacja życia niż cywilizacja śmierci, dla których Bóg-honor-ojczyzna, to nie jedynie pusty frazes oraz dla których najwyższe wartości są wyznacznikiem w ich działaniach, dla ludzi prawych, prawdomównych, zdolnych do empatii, dla ludzi, dla których wolność seksualna, eutanazja, aborcja, wywyższanie rozumu ludzkiego nad Boskie prowadzenie jest obrzydliwością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *