czwartek, 3 maja 2018

Paranoja, czyli systemowa walka z systememDrodzy państwo, ze względu na fakt, że w przestrzeni politycznej i religijnej dzieje się coraz więcej, a wydarzenia przyspieszają, postanowiłam otworzyć własny anał na you tube, gdzie zamieszczam swoje i nie swoje interesujące nagrania, oczywiście po odcedzeniu ziarna od plew. Świadomość ludzi rośnie w tempie geometrycznym, dlatego trzeba walczyć o prawdę pokazująć świat takim jaki on jest w rzeczywistości. Podaję zatem link do swojego kanału, a od czasu do czasu będę zamieszczać te filmy również na swoim blogu. Link do mojego kanału na you tube https://www.youtube.com/channel/UCMKk40ypcJbaDmrRohAOJFA/featured?view_as=public


Dzisiejsze nagranie będzie dotyczyło tzw ruchów wolnościowych oraz tak zwanych patriotycznych. Od dłuższego czasu oglądam, słucham i czytam o tych wyzwolicielach narodu polskiego z tzw. niewoli egipskiej, czyli spod jawnej już okupacji Polski i nie umiem zrozumieć retoryki niektórych ludzi, którzy uparcie aspirują do roli mędrców lub liderów jakiś ruchów.

Chciałabym Wam nieco rozjaśnić w głowach nasączonych informacyjnym chaosem. Jednym bowiem z narzędzi okupanta jest informacyjny chaos, czyli totalna dezinformacja jakiej jeszcze nie było chyba od początku świata. Jest to najlepsze narzędzie w dobie Internetu, za pomocą którego można przemycać kłamstwa i półprawdy. Półprawda w zasadzie to czyste kłamstwo. I tak jak kłamcy próbują omamić ludzi rozczarowanych kościołem katolickim oraz innymi denominacjami nową religia New Age, tak samo mamią ludzi politycznie świadomych nowymi ruchami, które nazywają patriotycznymi i które jak od wieków głoszą wyświechtane już hasło „Bóg, honor, ojczyzna”. Nasuwa się tu kilka pytań. Po pierwsze o jakiego, czyjego Boga im chodzi? Co rozumieją przez pojęcie honoru? Oraz o jaką/czyją ojczyznę im chodzi?

Najpierw wspomnę króciutko o tej nowej, światowej religii New Age. Co ją łączy tak naprawdę ze starymi religiami? Otóż drodzy państwo i te stare i ta nowa religia uczą nas miłości do wroga i ciemiężyciela. W biblii mamy nakazy nadstawiania drugiego policzka i oddawania cesarzowi, to co cesarskie. Prawda, że to słodkie jest. Pięknie ubrane słówka faryzeuszy wbijają nam w głowę, że mamy w milczeniu i spolegliwości znosić swoją niewolę. Z kolei religia New Age uczy nas wszechogarniającej miłości do wszystkich, bez względu na to co nam źli ludzie uczynią. A wiecie po co te wszystkie bajki? Ano po to, abyście nigdy nie rozpoznali zniewolenia, tylko notorycznie karmili się baśniami i aby kasta „wybrańców’ nadal bezkarnie mogła kontynuować na szeroką skalę ludobójstwo, inwigilację i indoktrynację i aby mogła spokojnie i bez zakłóceń podtrzymywać swój odwieczny status quo.

Podobnie dzieje się w sferze politycznej, czyli w sferze świeckiej. Kreatorzy zniewolenia podsyłają mam wyszklonych agentów wpływu pod płaszczykiem ruchów narodowych, aby sprawić wrażenie, że Ci coś dobrego robią dla dobra narodu polskiego.

A co de facto robią Ci wyzwalacze spod niewoli? Oni jedynie podtrzymują ten system oszustwa, ciągnąc za sobą zmęczone i ogłupione na maksa owieczki, które łapią się na każde ściemnianie. Oni zasłaniają się mantrą, że chcą ten system ZŁA zniszczyć systemowymi metodami. Zatem np. piszą petycje, organizują marsze i demonstracje, zakładają kolejne fundacje lub Stowarzyszenia za pomocą, których znowu wyłudzają od ludzi mamonę, a właściwie jej resztki, bo większość mamony wyciąga od nas aparat władzy, czyli ucisku w postaci licznych narzuconych nam nielegalnie i bezprawnie haraczy.

Co to trzeba mieć w głowie, czyli w narządzie mieszczącym się między uszami, aby np. pisać petycje, postulaty lub organizować demonstracje pod budynkami okupanta oszusta. To jest zupełnie to samo, co np. prosić złodzieja, aby nam oddał, to co ukradł, albo poprosić po śmierci o zmniejszenie temperatury w krematorium, a postulaty, jak sama nazwa wskazuje spełniane są po stu latach. Czy macie tyle cierpliwości?

Inni tzw. działacze - podobno antysystemowi , piszą książeczki o niczym w zasadzie, na których zarabiają, korzystając z chaosu. Jeszcze inni, o zgrozo, partie nowe zakładają, co wiadomo, że system korporacyjno-partyjny jest jedynie ochroną klasy rządzącej i wzbogacającej się na naszej krzywdzie.

Są i tacy, którzy zajmują Wam głowę licznymi rocznicami i ględzą o bohaterach i sztandarach, tak jakby trupy sprzed lat oraz i tak zniekształcona przez zaciemniaczy historia, miała jakiekolwiek znaczenie w obliczu narastającego obecnie szalejącego zniewolenia. I co Wam to da, że będziecie rozdrapywać rany i ciągle na nowo i gadać w kółko o poległych, jak teraz, codziennie, w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie, popełniają samobójstwa, mordowane są bezkarnie dzieci, zabijani w szpitalach starsi ludzie, na głowę sypią nam z nieba trucizny, zmuszają do zabójczych i chorobotwórczych szczepionek oraz niszą ludzi psychicznie i ekonomicznie.

Przestańcie wreszcie karmić się przeszłością, a zacznijcie myśleć o żywych, o tych, co teraz cierpią ucisk. Przeszłości nijak się cofnąć nie da, ani nie da się jej zmienić, zatem skupcie się na tym co jest tu i teraz.

Przestańcie być naiwni i wierzyć w tych mesjaszy, bo większość z ich to niestety wyszkoleni zaciemniacze umysłów, których zadaniem jest rozbicie głosów wyborców oraz zdezorientowanie niemyślących, którzy nie analizują zdarzeń , a jedynie kierują się emocjami.

Brauny, Kukizy, Korwiny, hrabiowie wyjęci z kapelusza, mają jedynie za zadanie sianie dezinformacji dla zachowania dotychczasowego status quo nieomylnych. Nie będę w tej chwili mówiła zbyt wiele o poszczególnych zaciemnia czach, bo po pierwsze jest ich zbyt wielu, a po drugie gdybym zajęła się analizą i portretem psychologicznym każdego z nich, to moje nagranie byłoby zbyt długie i zbyt męczące. Być może w następnych nagraniach zajmę się pojedynczo każdym z nich, zaczynając od postaci bardziej Wam znanych.

Zastanówcie się jednak, czy np. człowiek, który chwalił Annę Appelnaum, żonę Radka Sikorskiego, syjonistkę i który głosi hasło „kościół i strzelnica” i który zarabia na swoich książkach, może być dla dla zdrowo-myślacych wiarygodny? Czy wiarygodny może być gość należący do bractwa Św. Jana, posiadający jakiś tam masoński stopień i chwalący City Of London? Ach te szumne reparacje wojenne. Jak myślicie, o ile w ogóle do nich dojdzie, to do czyjej kieszeni one trafią, do Waszej? I skąd ten Pan ma te swoje hrabiowskie tytuły? Popiera go królowa brytyjska, czy tu nie powinna się Wam zapalić czerwona lampeczka awaryjna? To tak w skrócie i klarownie, bo informacji w zakresie dossier tego gościa jest dużo więcej i to jest wręcz materiał na bardzo długi film pełnometrażowy.

Sprawami polityki, farmacji i geopolityki zajmuję się od kilkunastu lat i wierzcie mi, że dokładnie analizowałam każde nowe sensacje i każde ruchu wolnościowe. I teraz już umiem odcedzać ziarna od plew. Dlatego uważam, że najwłaściwsze rozwiązanie podaje Pan Tadeusz Cichocki, który napisał dekret suwerena. Dekret ten wyraźnie wskazuje na niewypełnianie poleceń nielegalnej władzy, bo wszelkie stosowanie się do zapisów bezprawia okupanta jest cichym przyzwoleniem na panoszenie się oszustów i nosi jawne znamiona kolaborowania z wrogiem oj-czystej ziemi.

I tylko przestańcie ględzić, że jesteście bezradni, że okupant posiada armię, wojsko, policję i całą technologię. A czymże jest wojsko i policja ? To tzw kapitał ludzki kreatorów zniewolenia, to też są ludzie, a przynajmniej na ludzi wyglądają. Jeżeli masa krytyczna obudzonych, świadomych ludzi będzie dostateczna, to i policja do nas przyłączy. Zatem nie oglądajcie się na innych w myśl polskiego powiedzenia: „ jak to dobrze patrzeć z dala jak ktoś inny – wiecie co, aby było do rymu”, tylko zacznijcie działać konkretnie w Realu powielając działania odważnych ludzi, którzy postawili tamę złu i wypowiedzieli posłuszeństwo nielegalnej władzy. Przestańcie bać się papierowego tygrysa, czyli napisanych Wam przez oszustów nakazów i zakazów, wyroków, mandatów i innych, tylko całkowicie ignorujcie polecenia okupanta.

Na stronie Pana Tadeusza Cichockiego oraz na stronie zawodowy polak.pl znajdziecie gotowe wzory pism, w których należy jedynie odrobinę zmienić treść w zależności od tego czego i kogo temat dotyczy oraz zmieniać swoje dane osobowe i takie pisma wysyłać masowo do wszystkich tzw. organów państwowych, jednocześnie konsekwentnie stosując się do dekretu. Nie ma innego realnego sposobu na walkę z tą pajęczyną nieomylnej władzy, która ciągle poucza nas jak mamy żyć, a sama jest wylęgarnią kłamstwa, cichobójstwa, jawnych mordów dzieci, dorosłych i starców, demoralizacji, zepsucia i złodziejstwa i pozostaje wiecznie bezkarna.

Wiecie co, kiedyś w Warszawie była taka knajpka o nazwie „ Paragraf”, która była ulokowana dosłownie na wprost Sądu Okręgowego. To do tej knajpki trafiali nałogowo wszyscy sędziowie, prokuratorzy i oszuści adwokaci diabła, którzy mieli akurat przerwy w rozprawach. Wódka tam lała się strumieniami. Jak to się mówi: „ świat się śmieje, a morda w sałatce”. Myślicie, że jak „ Paragraf” zlikwidowali, to Ci nieomylni odzwyczaili się od picia? Wódko pozwól żyć. I te zapite ryje ze zbetonowanego ukadu post komunistycznego, tylko dlatego, że założyli swoje czarne uniformy i łańcuchy z tombaku na szyję, mają czelność stanowić o Waszym być albo nie być, bezkarnie wzbogacając się na Waszej krzywdzie, biorąc w brudne łapy mamonę za ułożone wyroki? Wszyscy won, do utylizacji !!!!!!

Zapity prokurator, który w upojeniu alkoholowym prowadził samochód, został uniewinniony przez tzw sąd najwyższy, cokolwiek to znaczy (znowu hierarchia się kłania), bo miał rzekomo prawo nie wiedzieć, że jest pijany. Tymczasem przeciętny Kowalski jeśli nie wyłoży grubej koperty, zapitym też nieomylnym ze spółdzielni grillowej lub nie posiada odpowiednich koneksji, może zostać skazany za magiel rodzinny, np. za rzekome popsucie dobrego imienia osobie, która go nigdy nie miała.

Sposoby systemowej walki z systemem są nielogiczne, pozbawione zdrowego rozsądku i w żaden sposób nie chronią ludzi przed zasadzkami, które na Was zasadzają. Ta niby walka z systemem systemowymi metodami jest obliczona na dziesiątki lat, a w tym czasie bezkarne, zdemoralizowane padalce zdążą zniszczyć życie wielu ludziom, bądź doprowadzając ich do ruiny finansowej, bądź wręcz bezdomności, do ruiny zdrowotnej, do ruiny psychicznej. Zniszczą Was , zdepczą jak robaki. I pamiętajcie, że ludzie dzielą się na tych co siedzieli, siedzą lub będą siedzieć, tak, że jeżeli nie wdepnęliście jeszcze w to systemowe gówno, to wszystko przed Wami.

Pora działać prężnie drodzy rodacy, to z Polski ma wyjść iskra. Dziękuję za uwagę a pod filmem załączam ważne linki do stron dających realne rozwiązania, a nie systemową walkę z systemem oszustwa.

3 komentarze:

  1. Piszesz takie brednie czerwona..., że nie ma co komentować. Masz mózg wypalony jak komu h kwiecień. Trolle putina-putlera.

    OdpowiedzUsuń
  2. Po czasie jaki jest u mnie w Wielkiej Polsce, a tym jaki umieszczony jest w komentarzu wnioskuję że siedzisz kilka tys. Km od Polski, więc odpierdol się od Naszego pięknego Kraju i liż doopę putlerowi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam sie z tym co piszesz tylko co robic. Bo nie zgadzac die to kazdy potrafi. A moze kkonkretniejco Ty robisz poza pisaniem?

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *