Kontakt

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

3 komentarze:

 1. KsiązkI sp Dr Rauni KIlde BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS już po polsku JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU SĄ W POLSCE U Jarka Nobisa email jareknobis@gmail.com tel 668 - 075 -083
  ORAZ Andzrej Skorski swiatowid4@o2.pl tel. 602-398 106
  WIĘCEJ WWW.INFONURT3.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna infirmacja, każdy powinien sobie uświadomić co się dzieje wokół nas i Dr. Rauni Kilde właśnie ten temat porusza.
  Lektura dla odważnych. Tchórze tego nie czytają, gdyż ze steachu umrą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak trochę zapoznałem się z tym, muszę powiedzieć że podejrzewam że coś jest nie tak. Chodzi o to, że dużo komentuję i krytykuję jedną partię polityczną, często zauważam po tych "jazdach" że telefon albo komputer, internet szaleje - nie chce działać, lub coś się wiesza. Ale jeszcze wcześniej laptop, wydawał dziwne dźwięki, bardzo krótkie jakieś sygnały tak do dwóch razy, wyglądało to tak jakby jakieś łapał fale. Podobna sytuacja działa się z telefonami najpierw w jednym, myślałem że tak po prostu coś z telefonem, ale później zmieniłem telefon i było to samo. Zdarzało się, że gdy jechałem autem ze znajomymi, te dźwięki z telefonu się wydobywały. Wydawało mi się to dziwne, telefonów używam od dawana, przebywam z ludźmi którzy mają telefony i nigdy nic takiego nie słyszałem, tylko w swoim telefonie jednym i drugim, w różnych miejscach. Ponadto podczas dzwonienia, prowadzenia rozmowy, czy trwającego sygnału połączenia, w obu telefonach słyszałem, krótkie słowa, wyglądało to tak, jakby telefon łapał jakieś rozmowy z innych urządzeń, takie coś trwa około 3 sekund. Trudno zrozumieć co ktoś tam mówi. Stąd też od dawna podejrzewam, że coś jest nie tak, a teraz ktoś udostępnił ten link do strony i czytam, oglądam filmiki, zastanawiam się głębiej co jest.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *