środa, 22 lutego 2017

China Lake oraz miasto Bakersfield, czyli centrum torturW dzisiejszych czasach coraz częściej słyszymy o zaginięciach dzieci. Ludzie żyjący tylko pogonią z mamoną, nawet pojęcia nie mają jaka jest skala tego zjawiska i to na całym świecie. Wystarczy porozmawiać z jakimś pracownikiem zwykłej komendy, to włosy się jeżą na głowie. Te dzieci często się niestety nie odnajdują, a świat milczy, choć coraz częściej wychodzi na światło dzienne, kto stoi za tym procederem porywania dzieci. Każdy chowa głowę w piasek i udaje, że problem nie istnieje, podczas, gdy z roku na rok ten proceder kwitnie wręcz w postępie geometrycznym. Jest to cała zorganizowana machina przestępcza, w której uczestniczą osoby zajmujące wysokie stanowiska w tzw. hierarchii społecznej, czyli w instytucjach zaufania publicznego, jak Urzędy Pomocy Społecznej, psychiatrzy, Sądy, prokuratorzy, politycy, lekarze, księża oraz i inni.

Wymiar tych zbrodni na ludzkości ma różne oblicza. Niekiedy dzieci są zwyczajnie zabierane pod byle pretekstem rodzicom biologicznym, a następnie przekazywane rodzinom zastępczym, które z tego żyją. Często dzieci są eksportowane za granicę, gdzie ślad po nich ginie, a rodzeństwo jest rozdzielane.

Rodziny zastępcze najczęściej są przykrywką większego procederu, a ich pobyt w tych biznesowych formach rodziny jest rotacyjny. Często takie nieformalne grupy interesów działają pod płaszczykiem Fundacji, Stowarzyszeń lub denominacji religijnych, czyli zwyczajnych sekt. I tacy ludzie czują się bezkarni, bo jakkolwiek człowiek niewinny w dzisiejszym świecie może zostać skazany, jak chociażby Roman Kluska lub osadzony w areszcie za byle przewinienie, tak Ci ludzie znajdują się pod specjalną ochroną „prawną”. A potem Ci zacni biznesmeni, zajmujący się handlem dziećmi czy żywym towarem, wracają do domu udając kochających mężów czy żony, błyszczą w kontaktach towarzyskich i są dumni, że pracują, ba, czasami nawet błyszczą w świetle flaszy i kamer, a mainstreamowe media wszelkiej maści budują im ołtarzyki.

Już samo wyrwanie dzieci z pieleszy domowego ogniska naturalnym rodzicielom, jest dla nich przeogromna traumą. Jednakże pół biedy, jeśli faktycznie trafią do rodziny zastępczej, która ich pokocha bezinteresownie. Na ogół jednak trafiają z deszczu pod rynnę, nawet jeśli środowisko rodzinne, w którym wzrastali było skrajnie patologiczne. A gdzie trafiają? Bardzo często stają się ofiarami ludzi, którzy zwyczajnie poszukiwali taniej siły roboczej. Często pod pozorem ulżenia samotnej matce w ciężarze wychowywania, mało subtelnymi sposobami zaraz po porodzie są matce zabierane, a następnie przekazywane na organy lub do domów publicznych, o czym biologiczna matka nie ma pojęcia. Niekiedy jednak na skutek nieoczekiwanego splotu okoliczności rodzina dowiaduje się o tym, jak jest już za późno i żyje do końca swych dni z piętnem obciążonego sumienia. Często też na skutek walki obu rodziców o dziecko, jedna ze stron jest dociekającą swoich praw i wówczas po latach wychodzą na światło dzienne przerażające fakty.

Sprawy o których piszę, nie są wyssane z palca, bo tak się złożyło, że razem z moim dobrym znajomych interesowaliśmy się tymi sprawami dosyć dogłębnie. Mam również informację od samych rodziców, którzy doznali takich doświadczeń i wiem to również od tych, którzy słyszeli o podobnych przeżyciach od swoich znajomych.

Jednakże są jeszcze inne oblicza tego procederu związanego z kupczeniem dziećmi. I to się dzieje nagminnie na całym świecie, a centrum tej potworności znajduje się w China Lake oraz mieście Bakersfield, choć nie są to jedyne miejsca uprawiania podobnych potworności.

W tym artykule pominę wątek watykańskich lucyferycznych praktyk oraz traktowania dzieci w sierocińcach katolickich, jako, że ze względu na ich skalę i różnorodność, jest to opowieść na oddzielny artykuł. Skupię się zatem na świeckiej odsłonie tego bezeceństwa..

Zanim przejdę do meritum sprawy opowiem Państwu pewną historię, którą osobiście usłyszałam z ust człowieka, który jest przyjacielem bohaterów tej niesamowitej historii.

Historie tą opowiadam z kilku powodów. Po pierwsze ku przestrodze, po drugie tytułem wstępu do omówienia poważnego problemu współczesności, a po trzecie dlatego, że jest to opowieść z wiarygodnego źródła. Wprawdzie to zdarzenie nie dotyczy stricte dzieci, a raczej młodej, atrakcyjnej kobiety, jednakże daje ono pewien obraz do czego zdolni obecnie są ludzie, o ile ludźmi można ich w ogóle nazwać.

Otóż swojego czasu, nie tak dawno, pewne młode małżeństwo prowadzące mały, rodzinny biznes, wybrało się po zaopatrzenie do swojej firmy odzieżowej do Centrum Handlowego – dużego kompleksu hurtowego, które znajduje się w Wólce Kossowskiej pod Warszawą.

Spędzili tam wiele czasu, bo wybór jest tam dość duży, więc mieli problem z podjęciem decyzji. W końcu, po udanych zakupach udali się na parking, aby załadować towar do samochodu. Kiedy już mieli odjeżdżać, ta młoda dama przypomniała sobie, że miała coś kupić dla znajomych. Mąż został w samochodzie, a ona pobiegła do jednej z hall. Długo nie wracała, więc jej małżonek zaniepokojony zadzwonił do niej na komórkę, nie odbierała. Dzwonił z uporem kilkakrotnie, ale nadal nie nawiązał z nią kontaktu. Najpierw zaczął więc nerwowo szukać jej na parkingu, myśląc, że może zapomniała gdzie stoi samochód i błądzi.

Niestety nie odnalazł jej, więc zaczął poważnie się denerwować. Na szczęście był na tyle przytomny, że szybko podjął decyzję, aby zadzwonić na policję. Zrelacjonował całość zajścia i o dziwo policja zjawiła się bardzo szybko, a na dodatek razem z nią tropiące psy.Udali się wszyscy do tej hali i uwagę psów od razu przykuły drzwi prowadzące na zaplecze, więc policja nakazała te drzwi otworzyć. W środku stała wielka skrzynia. Psy rzuciły się na nią ujadając. Po otworzeniu tej skrzyni, okazało się, że leżała w niej ta młoda, poszukiwana kobieta, oklejona taśmami i przygotowana do transportu. Ręce też miała skrępowane i zaklejone usta, aby nie mogła wrzeszczeć, a na brzuchu leżała jej torebka z wyłączoną kompletnie komórką.

Jak się później okazało, to nie było incydentalne zdarzenie w tym rejonie i stąd tak szybko pojawiła się policja. Dlatego uczulam Was, abyście zawsze byli czujni i najlepiej wszędzie chodzili w towarzystwie, a jeśli już gdzieś wybieracie się sami, abyście mieli oczy i uszy szeroko otwarte. Giną młode osoby, ale jeszcze więcej ginie malutkich dzieci. W tym samym dniu, kiedy dowiedziałam się o tej historii, ktoś inny prosił mnie, abym w Internecie dała anons, że w małej miejscowości zginęło, spod domu dwóch maleńkich chłopców i że ich rodzice są zrozpaczeni.

Największy handel dziećmi kwitnie w Polsce i w Bułgarii, a największy odsetek porwań dotyczy krajów trzeciego świata i Ameryki.

Zapewne słyszeliście o ostatniej gorącej aferze pizzagate, ale to jedynie wierzchołek góry lodowej. Kto stoi za porwaniami dzieci i gdzie te porwane dzieci trafiają?

Ponieważ od ponad 10 lat badam ten światowy spisek, zatem natrafiłam na szereg interesujących informacji. Informacje te czerpię z różnych źródeł; jak rozmowy z ludźmi, artykuły w alternatywnych mediach, filmy oraz reportaże i oczywiście książki innych badaczy.

Swojego czasu natknęłam się na interesujące materiały video w tym temacie, w tym jeden zatytułowany „Gdzie znikają dzieci?”, w których rozmówcy relacjonują o przerażających odkryciach.
O tym, czego dowiedzieli się państwo w tych filmach, pisze również David Icke w swoich książkach, gdzie szczegółowo relacjonuje zdobytą wiedzę. To o czym chce napisać pochodzi z książki Davida Icke „Największy sekret”, w której opisuje on o działalności tajnego bractwa rządzącego światem z ukrycia od starożytności  i szczegółowo wyjaśnia zarówno ich sieć powiązań, koneksji, jak również charakteryzuje ich naturę, zwyczaje i odsłania ich plany względem ludzkości. Ci ludzie praktykują zło w najczystszej postaci, to jest magię, okultyzm, czary, satanizm i mordy rytualne. Są pozbawieni empatii uczuć wyższych, i nie mają nawet taryfy ulgowej w stosunku do własnego potomstwa.

Swoje dzieci wychowują w okrutny sposób, traumatyzując je od dzieciństwa, rzekomo po to, aby przygotować je do pełnienia odpowiednich ról w społeczeństwie w przyszłości i aby zajmowali oni najwyższe stanowiska rządowe oraz w kluczowych sektorach gospodarki. Dzieciństwo tych dzieci to koszmar, który jest naturalnie kultywowany i powielany z pokolenia na pokolenie.

Jednakże ludzie Ci, raz z powodu poszukiwania mocnych wrażeń, gdyż są psychopatami, a dwa z konieczności, gdyż są uzależnienie od picia ludzkiej krwi i jedzenia ludzkiego mięsa, muszą mieć stały dostęp do świeżej „zwierzyny”, aby mieć możliwość nieprzerwanego dostępu do "życiodajnego” dla nich pokarmu. Przede wszystkim wierzą, że picie krwi przedłuża im życie, a z kolei mordy rytualne na dzieciach ładują ich rzekomo potrzebną do utrzymania ludzkiej postaci energią. W czasie rytualnego uboju zarówno w zwierzęciu jak w człowieku wydzielają się hormony strachu, którymi oni się karmią. Ja wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale również nieprawdopodobnym zdarzeniem było poćwiartowanie swojej sympatii przez Kajetana Poznańskiego.

O tym co dzieje się za zasłoną tajnej władzy David Icke dowiedział się od osób, które były w Agendzie traumatyzowane i które były zmuszane do pracy dla kultu. Niektórym z nich udało się wyrwać z tego koszmaru i przestrzegają teraz świat przed tymi „ludźmi”.

Tu mamy doskonały wywiad z Davida Icke z Arizoną Wilder, która przeszła przez piekło w tej organizacji:
Ci psychopatyczni osobnicy w hierarchicznym systemie, stoją na najwyższych pozycjach władzy i bardzo dbają o swoją reputację i wizerunek medialny, więc zależy im na tym, aby swoje tajemnice zachować w swoim gronie.

Dotychczas wszystko im szło gładko i nikt nawet nie domyślał się jakie okropności kryją się za kulisami władzy, jednakże teraz, ponieważ na planecie zachodzą takie naturalne przemiany, nad którymi zapanować nie są wstanie, pomimo posiadania dostępu do gigantycznej technologii, postanowili do końca zniewolić ludzkość, całkowicie odcinając ją bezpowrotnie od źródła poznania i prawdy oraz całkowicie ją od siebie uzależnić, wszczepiając im elektroniczne chipy. 

Jednocześnie mają coraz większy problem z utrzymaniem ludzkiej formy, stąd zapotrzebowanie na żywy towar rośnie.

Wykorzystywane seksualnie oraz do satanistycznych rytuałów są nie tylko dzieci porywane, ale także dzieci pracujące w hollywoodzkim przemyśle rozrywkowym.

Holywood i przemysł rozrywkowy jest pełny zarówno niewolników, jak i trenerów.

Najbardziej elitarna grupa w Bohemian Grove jest znana jako Mandalay Camp. Holywood.
Stany Zjednoczone nigdy nie były wolne. Niewolnicy kontrolowani umysłowo są programowani, aby kontrolowali umysłowo innych, i mamy obecnie obłędną ilość kontrolowanych umysłowo dzieci i dorosłych.

Istnieją całe ich armie, jak Oddział Delta, „zabawkowi żołnierze", w Stanach Zjednoczonych i innych „elitarnych" ugrupowań, jak SAS i Regiment Spadochronowy w Wielkiej Brytanii.

Nazwa Delta symbolizuje piramidę i odnosi się również do Delty Nilu i starożytnych Egipcjan. Programowanie „Delta" tworzy morderców, zabójców. Sam trening dla tych ludzi jest klasyczną kontrolą umysłów, i nieważne pozostaje to, czego oni sami doświadczają.

Dzieci, które przygotowywane są do Oddziału Delta, przechodzą niewiarygodny horror po to, aby znieczuliły się na ból i śmierć, zarówno swoją, jak i innych. Jedną z takich technik jest związanie dziecka z innym dzieckiem, z którym pozostaje w bliskiej relacji, a następnie spalenie jego przyjaciela, podczas gdy ono jest zmuszone na to patrzeć.

Bractwo wie, że aby ostatecznie przejąć świat przy użyciu siły, musi posiadać kontrolowaną umysłowo armię, która nie będzie wzruszona tym, co będzie czynić swoim rodakom, a nawet rodzinom. Dlaczego w wojnach, takich jak w Bośni, czy podczas masowych morderstw, jak ta w Algierii, mamy relacje, jak synowie zabijają własne rodziny wraz z resztą wioski lub społeczności? Ponieważ są oni kontrolowani umysłowo, aby móc tak uczynić – dlatego !!!

Dokładnie to samo dotyczy „samobójców bombowych” i innych „kamikaze".

Te same mechanizmy są stosowane w stosunku do tych, którzy obejmują wysokie stanowiska władzy politycznej, biznesowej, wojskowej, administracyjnej, medialnej oraz religijnej na świecie. Dla niewytrenowanego oka takie programowanie jest nie do zauważenia, lecz  Ci zaprogramowani ludzie słuchają swojej Agendy, a kiedy już niewolnicy przeżyją czas swojej użyteczności lub ich programowanie zaczyna szwankować, są mordowani.

Członkowie nieformalnego bractwa, aby wyciszyć informacje o ich agendzie, wymyślili „nieznośnych Żydów”, których sami nienawidzą, a na których plecach budują sobie przemysł Holokaustu, a także przylepiają magiczną łatkę, „antysemity” lub „rasisty” politykom idącym pod prąd lub tym, którzy ujawniają ich prawdziwe oblicze.

Oprócz Arizony Wilder ciekawych informacji dostarczyły Davidowi Icke Cathy O’Brien i jej córka Kelly, oraz przyjaciółka żony księcia Karola Diany, która zginęła w rzekomym wypadku w Paryżu.

Programiści niewolników, takich ludzi jak Cathy, mają zawsze ze sobą notebook lub laptop - który zawiera klucze dostępu i wyzwalacze. Dane zawierają szczegóły metod tortur, daty, w których się wydarzyły, a najważniejsze części kodu zostały zapisane w hebrajskim „enochian", czyli „magicznym" języku egipskich szkół tajemnych oraz za pomocą symbolów druidycznych.

Skala tego, co się obecnie dzieje, jest po prostu nie do wyobrażenia. David Icke dowiedział się od pewnego informatora, że tysiące dzieci jest więzionych w klatkach, trzymanych w Centrum Broni Morskiej w China Lake na pustyni kalifornijskiej w Ridgecrest, tam gdzie znajduje się wspólny grób rytualnie zamordowanych dzieci w Lancaster, Kalifornia.

Olbrzymie połacie ziemi na tym obszarze pomiędzy Los Angeles, doliną San Bernardino a Las Vegas w Nevadzie, są zajmowane przez siły Stanów Zjednoczonych. Jest to również jeden z największych centrów satanizmu na planecie.

Głównym centrum satanizmu i rytuałów jest baza Sił Powietrznych Edwarda w China Lake oraz miasto Bakersfield. Podobne miejsca programowania znajduje się blisko China Lake i jest to sklep i tawerna Papa Ludo, która posiada tajemne, podziemne centrum programowania,. Jest jeszcze zamek Scotty'ego w odpowiednio nazwanej Dolinie Śmierci.

Na północny zachód od lotniska w China Lake władze wybudowały heksagram (Gwiazda Dawida - Pieczęć Salomona). Dodam tylko na marginesie, czego nie będę tego teraz rozwijać, gdyż nie dotyczy stricte tematu, że tą gwiazdę Davida wymyśliło to bractwo już dawno temu, a nie Żydzi, jak się powszechnie sądzi. Te obszary znajdują się w rejonie pustyń Nevady i zajmują tereny wokół w Las Vegas. Jak pisze David Icke to jedno z najmroczniejszych miejsc na świecie, jakie kiedykolwiek widział..

W Centrum Broni Morskiej China Lake „partie" dzieci, numerowane po jeden, dwa i trzy tysiące, są przechowywane w klatkach, składowanych na stosach piętrzących się pod sufit wielkich hangarów.

Klatki te, znane jako „kraty Wood-peckera" są pod napięciem, gdyż dzieci poddawane są tam torturze potężnych wstrząsów elektrycznych. Mężczyzna, który przeżył Projekt Monarch, mówił, że widział rzędy klatek w China Lake, a jeden z programistów był ubrany jak ksiądz katolicki. Opisał też, jak przebiegający przez klatki prąd elektryczny wydawał brzęczący dźwięk oraz, jak dzieci były składane w ofierze przez ludzi ubranych w czarne szaty z kapturami, którzy kazali patrzeć na to dzieciom znajdującym się w klatkach.

Rytuały te odbywają się to na marmurowej płycie, służącej jako ołtarz. Podobno w China Lake był też programowany Charles Manson. W tym miejscu zaraz po wojnie pracowali tam, o ile tak można nazwać ich zajęcia, Josef Mengele (dr Green lub Greenbaum) oraz Ewen Cameron (dr White).

Nazywało się to wtedy Stacją Testową Artylerii Morskiej (Naval Ordinance Test Station - NOTS). Ci, którzy przeżyli w China Lake, przypominają sobie migocące światła. Błyski powodują odłączenie części osobowości, zwłaszcza u tych, którzy są zaprogramowani, i jest to powód, dla którego fenomen błyskających świateł został wprowadzony do naszej kultury.

Dyskoteki oraz koncerty pop są oczywistym tego przykładem. Operacja w China Lake jest blisko powiązana z Instytutem Technologii Kalifornii w Pasadena. Dzieci są transportowane do China Lake pociągiem, samochodem i samolotem. Jedną z głównych tras dostaw do China Lake to trasa lotnicza lądowiska Santa Rosa w pobliżu Bohemian Grove.

Lądowisko zostało wybudowane podczas II wojny światowej, jako baza treningowa. FEMA, Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego. Oficjalnie jest to agencja rządowa, która reaguje na klęski, takie jak huragany i tornada, lecz tak naprawdę jest to główne ramię Bractwa, które buduje obozy koncentracyjne w Stanach Zjednoczonych, zdolne pomieścić tysiące ludzi.Nie jest to teoria, istnieje materiał filmowy o częściach z tych miejsc. Do nich biegną linie kolejowe, budowane w klasycznym stylu nazistowskim. Górna część drutów kolczastych, które były pierwotnie zaprojektowane do ochrony przed ludźmi, obecnie zostały zmienione tak, aby zatrzymywać ludzi w środku.

Lądowisko Santa Rosa niby ma być zamknięte, lecz samoloty startują tam każdej nocy i nie włączają świateł, dopóki nie znajdą się setki stóp w powietrzu. Lądują w China Lake wcześnie rano. Tego typy ośrodki znajdują się w projektach kontroli umysłów i kręgach nadużyć satanistycznych w każdym kraju na świecie.

Programy hodowlane dzieci, tworzone są poprzez agencje adopcji (zwłaszcza, wydaje się, katolickie), niektóre z porwań w krajach Trzeciego świata oraz od rodziców, którzy sprzedają własne dzieci.

Nie przypomina Państwu to procederu handlu dziećmi w Polsce? Widać wyraźnie, że podobne mechanizmy funkcjonują na całym świecie, a proceder kwitnie pod ochroną instytucja "prawa".

Stosowane procedury przechodzą również przez sieć agencji opieki społecznej. Są to organizacje, których zadaniem jest wyszukiwanie dla tych projektów dzieci z odpowiednim genotypem.

Najbardziej znaną jest grupa CIA/FBI, zwana Finders (Znalazcy), a zaprogramowane jednostki są również szkolone, aby stręczyć następne dzieci. Jedna sprawa, która ujrzała światło dzienne w 1992 roku, dotyczy amerykańskiego prawnika, Patricka Gagela, który wyeksportował trzy tysiące dzieci ze Stanów Zjednoczonych do Peru, rzekomo do „adopcji", tylko później nigdy więcej o tych dzieciach nie słyszano i ich nie widziano. Gagel został aresztowany przez policję peruwiańską, lecz później wypuszczony po presji narzuconej „z góry".

Jest to typowy przykład, jak przestępcy takich odrażających czynów, mogą działać poza i ponad prawem. Don Ecker, zarządca sieci dochodzeń w sprawie UFO w stanie Idaho, znanego jako MUFON, napisał  na przełomie lipiec-sierpień 1989 roku w magazynie „UFO":
„Według niedawnego raportu, właśnie odebranego z Westchester County, Nowy Jork, badacze odkryli, że na niewielkim obszarze hrabstwa, które było terenem wielu przelotów UFO oraz zanotowanych uprowadzeń ludzi, na jaw wyszło 3000 raportów o zagubionych dzieciach. Po intensywnym śledztwie departamentów lokalnej policji, tych dzieci nie odnaleziono jeszcze w centrach młodych uciekinierów lub w dzielnicach czerwonych latarni. Badacze i urzędnicy egzekwujący prawo są bezradni".
Taka jest prawda o UFO i uprowadzeniach. Zdaje się, że ta mantra o Ufo służy im do wielu celów.

Tzw. "naukowcy" pracujący dla Bractwa odkryli, że zdolność do szybkiego dzielenia umysłu jest przekazywana z pokolenia na pokolenie genetycznie. Z tego powodu CIA zainteresowała się Cathy O'Brien, ponieważ jej rodzice byli także seksualnie wykorzystywani jako dzieci i stąd pewność, że Cathy była podatna na takie dzielenie umysłu, aby sobie z dziecięcą traumą poradzić. Tacy ludzie jak jej rodzice, wcześniej już wywoływali u niej traumę i nadużycia, powielając wzorce uzyskane w swoim dzieciństwie.

Ludzie tzw kultu przeprowadzają na dzieciach serię testów w wieku około 18 miesięcy, aby określić, które z nich mają najlepsze predyspozycje. Następnie są one programowane w dzieciństwie tak, aby myślały w sposób, w jaki chce Bractwo, po to, aby przeprowadziły Agendę do następnego pokolenia.

Co ciekawe dzieci z elitarnych rodzin są poczynani według starożytnych rytuałów, a ich programowanie jest uzgadniane i planowane na długo przed ich narodzinami. Jeden z tych rytuałów przed narodzinami jest nazywany ceremonią Dziecka Księżyca. Matki, które dają życie tak zwanym „dzieciom mroku", są nazywane „Rosemary" - różą Marii.

Roman Polański, mąż Sharon Tate, aktorki zamordowanej przez grupę oddającą cześć Charlesowi Mansonowi, nakręcił film w tym temacie „Dziecko Rosemary”, który opowiada o kobiecie zapłodnionej przez demona, przyzwanego w trakcie kultu satanistycznego.

Poprzez stulecia rozumiano, że torturując dziecko w łonie matki, rozszczepi się ono lub „rozdzieli". Traumatyzowano więc matki w czasie ciąży po to, aby traumatyzować dziecko. Wbija się w tym celu igły w łono, aby dźgać dziecko. Wiele dzieci rodzi się z tego powodu przedwcześnie i jest to również częścią procesu selekcji.

Dziecko, które wykazało instynkt i ducha przetrwania podczas przedwczesnego porodu, oczywiście również wykaże tego samego ducha podczas programowania przez traumę, co często będzie prowadzić je do stanów bliskich śmierci.

Po narodzinach dzieci mają przydzielonego programistę, którym jest zazwyczaj kobieta,

Dzieci Bractwa są programowane przez człowieka, znanego w hierarchii jako Grande Dame. Są one nauczane, aby być od nich zależnymi. Ideą jest, aby manipulować dzieckiem tak, aby wielbiło ono programistę i widziało go jako boga. Pozwala się dziecku jedynie na bliską relację z programistą i jest ona oparta na adoracji, zależności i posłuszeństwie. Dzieci są nauczane całkowitego posłuszeństwa wobec programisty, a później Agendy i hierarchii Bractwa.

Kiedy proces płaczu wykształci ich płuca, wtedy są uczone nie płakać poprzez serie kar i nagród, w systemie znanym jako modyfikacja zachowania. Stają się zwykłymi robotami. Jedną z podstawowych technik jest danie im intensywnej miłości i uczucia przez pierwsze 18 miesięcy ich życia, a następnie nagłe wycofanie i traktowanie ich z nadzwyczajnym okrucieństwem. Jest to technika znana jako „bombardowanie miłością", a kiedy następuje zmiana z miłości na okrucieństwo, spowodowana tym trauma w dziecku jest ogromna. Pozwala się im również na przywiązanie do zwierzęcia, a następnie zwierzę to jest zabijane.

Springmeier oraz Cisco Wheeler, również ofiara rządowego programowania, opisują:
„Wszystko, co jest się w stanie wyobrazić, może być użyte, aby przytłoczyć zmysły zniewolonego, małego dziecka i stworzyć rozszczepienie. Zgniłe, brzydkie zapachy ekskrementów dziecka, amoniaku oraz zgniłe jedzenie w klatkach z dzieckiem, zalewa jego zmysł powonienia. Karmienie krwią zalewa zmysł smaku. Śpiewy programistów, ubranych w satanistyczne stroje, trzaskające dźwięki, muzyka rockowa, elektryczne brzęczenie oraz ponaddźwiękowa stymulacja, zalewają zmysł słuchu dziecka. Naturalnie wykształcający się zmysł przestrzeni jest uszkadzany poprzez kręcenie dzieckiem i powodowanie poczucia, że zaraz upadnie. Dziecko pozbawiane jest również snu oraz odurzane narkotykami...
„...Czwarty etap polega na zabraniu dziecku wszystkiego, co miłe i śliczne na świecie. Dziecko jest umieszczane w klatce i męczone elektrowstrząsami. Jego zmysły są przeciążane i pozbawiane czucia. Świadkowie opisują te setki numerowanych dzieci jako „zombie”... W czwartym kroku dziecko jest głodzone, nagie i ziębione.
Kiedy wreszcie widzą swoich ukochanych Panów lub ukochanych dorosłych opiekunów, pojawiających się po cierpieniu trwającym od 42 do 72 godzin, są podekscytowane i odcinają się od bólu poprzednich godzin deprawacji. Wydaje im się, że na scenie pojawia się pomoc. W tym punkcie programista/ ukochany dorosły pokazuje swoją najokrutniejszą stronę, a dziecko, aby poradzić sobie z tym, jak ten ukochany opiekun nie tylko ich odrzuca, lecz teraz ich krzywdzi, rozszczepia się w ten sam sposób, w jaki zachodzi rozszczepienie spowodowane traumą przedwczesnych narodzin."
Dlaczego członkowie Bractwa mogą być tak nieludzcy? Są Reptilianami,  z niższego czwartego wymiaru i nie posiadają emocji, a tym bardziej empatii, czyli uczuć wyższych, które my odczuwamy.

Wybrani do programowania są zazwyczaj bardzo inteligentni, ponieważ odkryto, że ludzie z niską inteligencją i kreatywnością są prawie niemożliwi do zaprogramowania na wymaganym poziomie.

Springmeier i Wheeler mówią, że w wieku trzech lat dzieci elity Bractwa, wybrane do późniejszego awansowania w hierarchii, są zabierane przed Wielką Radę druidów i otrzymują formalną aprobatę podczas prezentacji Królowej Matce Rady.

Ta Wielka Rada druidów nie ma nic wspólnego z wieloma tysiącami ludzi, którzy nazywają siebie obecnie druidami i nie są oni powiązani z tymi wydarzeniami w żaden sposób. Większość druidów, to mili ludzie z miłością w sercach..

Najbardziej preferowanymi kandydatami do programowania są, tak jak Cathy O'Brien, niebieskoocy, o blond włosach ludzie rasy „kaukaskiej", którzy nie mają żadnych fizycznych defektów. Linie rodzinne Bractwa nie są jedynie tymi, którzy noszą nazwiska klasycznych linii. Bractwo wykorzystuje również „reproduktorów", kobiety, które dają życie ich nieoficjalnym dzieciom. Noszą one dzieci Bractwa lub wychowują od niemowlęctwa. Później te dzieci należą do organizacji, ponieważ faktycznie są powiązane z klasycznymi liniami rodowymi, pomimo że tego związku nie widać. Tak było chociażby w przypadku Hitlera.

Pozwala to członkom rodzin Bractwa na zajmowanie pozycji władzy w polityce, bankowości, biznesie, mediach i wojsku, bez krzyku  i oburzenia opinii publicznej, że te same rodziny znajdują się na wszystkich szczeblach kontroli. Ci, którzy nie przeszli przez traumę narodzin i programowania w łonie matki, muszą rozpocząć „przygotowanie" przed wiekiem lat sześciu, ponieważ ten typ programowania staje się później trudniejszy do przejścia.

Tylko niektóre dzieci programuje się w późniejszym wieku, ale to rzadkość. Te dzieci przechodzą nawet bardziej makabryczne tortury, aby przełamać ich rozwijające się umysły. Programiści wyszukują fobie i obawy, które mają dzieci, i wykorzystują je, aby ich straszyć. Wśród nich jest min. umieszczanie dzieci w ciemnej, ograniczonej przestrzeni z pająkami i wężami, umieszczanie w trumnach, zmuszanie do zabijania i jedzenia swoich rówieśników oraz zanurzanie ich w ekskrementach, moczu i krwi, a nawet wkładanie im  igły lub microchip do lewego oka. Większość z tych dzieci-niewolników doświadcza tych wszystkich rzeczy do wieku czterech lub pięciu lat.

Jedną z powszechnych oznak programowania lub wykorzystania seksualnego dziecka są zaburzenia jedzenia, jak bulimia. Niektóre z nich mają skłonność do samookaleczania i samobójstw, a  w późniejszych latach osobniki programowane mają problemy z utrzymywaniem trwałych związków.

Córka Kelly jako malutka dziewczynka miała kneblowane usta, ograniczano jej jedzenie i picie oraz stale ją traumatyzowali. Była też regularnie gwałcona przez różnych oficjeli władzy, a także zmuszona do brania udziału w rytuałach satanistycznych.

Ten sam scenariusz dotyczy wielu gwiazd przemysłu muzycznego i filmowego, jak Marlyn Monroe, Madonna, Elvis Presley, Barbara Streisand, Brice Taylor, Michael Jacson, Lorretta Lynn, Seidina „Dina" Reed, córka aktora-piosenkarza, i wielu innych.

Cathy O’brien w swej książce i w wypowiedziach publicznych pisze, że była torturowana również za pomocą elektrowstrząsów wysokiego napięcia. Pisze też, że:
„Większość uratowanych, z którymi pracowałam, posiada satanistycznych rodziców, którzy zajmowali wysokie pozycje w Kościołach; wielu było pastorami. Chrześcijaństwo było tworem Bractwa i wciąż jest przez nie kontrolowane.”
Cathy O’Brien i jej córce Kelly pomógł wyrwać się z tego koszmaru Mark Phillips, wykorzystał swoją wiedzę o kontroli umysłu i zajął się zdeprogramowaniem podzielonego umysłu Cathy. Dzięki jego zaangażowaniu, miesiąc za miesiącem. Cathy zaczęła przypominać sobie, co się stało. Deprogramowanie jej córki Kelly okazało się jeszcze trudniejsze, gdyż cierpiała ona na poważną astmę, spowodowaną stałą traumą, którą wycierpiała.

Kontroler umysłów CIA, dr Louis Jolyon West, oraz jego współpracownicy dążyli do odebrania Kelly od Cathy i Marka. Ostatecznie władze wykorzystały „prawo", aby zapewnić sobie posiadanie jej ponownie pod kontrolą. Kelly stała się więźniem politycznym w areszcie stanu Tennessee.

Brice Taylor oraz Arizona Wilder również straciły swoje dzieci, kiedy zaczęły się trzymać od tego wszystkiego z daleka. Córka Brice również nosi imię Kelly, gdyż jest to popularne imię nadawane przez Iluminatów dla takich dzieci. Jej córka była również wykorzystywana seksualnie przez Busha. Media i publika nie miały dostępu do spraw sądowych, dotyczących Kelly O'Brien, a jej samej odmówiono prawa do niezależnego obrońcy.

Sąd zabronił również używania takich słów, jak: „prezydent", „polityka", „Nowy Porządek Świata", „kontrola umysłu" oraz „George Bush". Wszystko to było „usprawiedliwiane" interesami „bezpieczeństwa narodowego".

Te restrykcje znacząco złagodzono po publikacji jej książki. Władze odmówiły deprogramowania Kelly z ich programu kontroli umysłów Projekt Monarch-MK Ultra, powołując się na Akt Bezpieczeństwa Narodowego (poprawionego przez Reagana w 1984 roku), co pozwoliło im wykorzystywać „bezpieczeństwo narodowe" wszędzie tam, gdzie chcieli coś ukryć.

Cathy twierdzi również, że była świadkiem wielu rozmów dotyczących Nowego Porządku Świata, . Jak potwierdzają doświadczenia Cathy, próba całkowitego przejęcia świata nie jest teorią, ona jest RZECZYWISTA. To się teraz dzieje.

Cathy oznajmia, że obydwaj - Reagan i Bush, naciskali na to, że jedyna droga do „światowego pokoju" prowadzi poprzez „kontrolę umysłów mas".

O'Brien. była wykorzystywana do  zapewniania „przywilejów" dla kluczowych polityków, aby uzyskać poparcie Edukacji 2000. Dowiedziała się, że ten projekt, znany jest również jako America 2000 oraz Global 2000, jest zaprojektowany w celu zwiększenia zdolności „uczenia się" dzieci, przy jednoczesnym niszczeniu ich zdolności do krytycznej oceny samych siebie. Cathy mówi, że obecnie dzieci są kontrolowane umysłowo każdego dnia w szkole, a większość nauczycieli nawet nie wie, że to robi, ponieważ zostali uwarunkowani przez ten sam system.

Organizacja Narodów Zjednoczonych stanowi jedynie narzędzie manipulatorów. George Bush opowiadał o tym, jak łatwo wmówić innym światowym liderom, takim jak np. król Fahd z Arabii Saudyjskiej, co mają robić i mówić. Bez wątpienia to samo odnosi się do Saddama Husajna, z którym Bush dzielił „łapówki" ropy, w całkowitej kwocie setek milionów dolarów.

Zarządcy niewolników, takich jak Cathy, nosili ze sobą zawsze czarny lub szary notebook lub laptop - który zawierał klucze dostępu i wyzwalacze. Dane zawierają szczegóły metod tortur, daty, w których się wydarzyły, a najważniejsze części kodu zostały zapisane w hebrajskim „enochian", („magicznym" języku egipskich szkół tajemnych) oraz za pomocą symbolów druidycznych.

Ci programiści tworzą potwory, a następnie te potwory tworzą następne pokolenie potworów. Ideą jest złamanie ducha dziecka, aby robiło dokładnie to, co mu się mówi, bez sprzeciwu. To właśnie jest celem brytyjskiego publicznego systemu szkolnego i tego z całego świata, systemu, który, jak zaawansowane projekty kontroli umysłów, tworzy liderów i administratorów, którzy zarządzają światem dla reptiliańskiej Agendy Bractwa.

Christine Fitzgerald, dzięki swoim wtajemniczonym kontaktom i wiedzy o metafizyce, mogła pojąć Największy sekret: że gady z innego wymiaru kontrolują świat dzięki działaniu poprzez fizyczne ciała, które wyglądają na ludzkie. I także to, że Windsorowie są jedną z tych reptiliańskich linii krwi. Christine także wiedziała o gadzich satanistycznych rytuałach, seksualnych obrządkach i o powszechnym składaniu ofiar z dzieci.
"Powiedziała, że ta czysta esencja niedojrzałych płciowo jest tym, czego gady najbardziej pragną. „Jeśli spojrzysz na miejsca, gdzie zostały zbudowane wszystkie zamki i gdzie jest dużo ulicznych dzieci z Trzeciego Święta - tam w tym momencie oni przyspieszają swoje działania. Wciągają dzieci na masową skalę - teraz". Powiedziała, że Reptilianie chcą życiowej, czystej esencji dzieci, ponieważ bez tej energii nie mogą się manifestować. „Skażona esencja dorosłych, jest dla nich nic niewarta"
ArizonaWilder, z którą David Icke przeprowadzał wywiad powiedziała, że została wtajemniczona w satanistyczne rytuały w Glamis Castle w Tayside, w Szkocji, dziecięcym domu Królowej Matki, która nadal jest właścicielką posiadłości, a także w Balmoral, szkockiej rezydencji królowej. Według niej obsesja Bractwa na punkcie Szkocji wynika z tego, że jest tam wiele wejść do wnętrza Ziemi, gdzie żyją fizyczni Reptilianie. Glamis Castle zbudowano na miejscu XI-wiecznej królewskiej loży myśliwskiej, a obecny budynek datuje się na 1687 rok.

Twierdziła także, że podczas ofiarnych obrządków królowa nosi pelerynę ze złotego materiału, zdobioną rubinami i czarnym onyksem. Królowa oraz Karol mają własne rytualne puchary, wysadzane szlachetnymi kamieniami, oznaczającymi ich iluminacko-bracką rangę.

Powiedziała, że ofiary składane podczas rytuałów w Glamis Castle są w większości w wieku poniżej 5 lat, a ceremonie pilnuje szkocki Black Watch. Potwierdziła również, że lord Mountbatten był pedofilem, a Windsorowie są Reptilianami w ludzkiej formie. Kopie wywiadu z Arizoną Wilder oraz z Christine Fitzgerald, znajdują się obecnie w różnych miejscach.

Arizona mówiła, że Diana doskonale wiedziała o tym, że Windsorowie byli zmiennokształtnymi.

Jak Arizona Wilder oceniła rodzinę królewską

* Królowa Matka: Jest zimna, zimna, zimna, wstrętna osoba. Nawet nikt z jej gwardii jej nie ufał. Na jej cześć nazwali ołtarz (program kontroli umysłu). Tytułują ją Czarną Królową. Widziałam, jak składa ludzi w ofierze. Pamiętam, jak wbijała nóż w czyjś odbyt w nocy, kiedy poświęcono dwóch chłopców. Jeden miał 13 lat, a drugi 18. Musicie zapomnieć, że Królowa Matka wydaje się być kruchą, starszą osobą. Gdy zmienia się w Reptilianina, staje się bardzo wysoka i silna. Niektórzy z nich są tak silni, że mogą wyrwać serce i wszyscy rosną o parę stóp, gdy zmieniają kształty. (Dokładnie tak jak powiedziała kobieta, która widziała, jak Edward Heath zmienia kształty, pośród wielu innych).

* Królowa: „Widziałam, jak składa w ofierze ludzi i je ich mięso, i pije ich krew. Pewnego razu tak się podnieciła potrzebą krwi, że nie przecięła ofierze gardła od lewej do prawej, jak w normalnym rytuale, ale po tym, jak zmieniła się w Reptilianina, po prostu oszalała, dźgała i rwała ciało. Gdy zmienia kształt, ma długą gadzią twarz, prawie jak dziób, i jest ona białawego koloru. Królowa Matka wygląda zasadniczo tak samo, lecz są różnice. (Ten opis pokrywa się z wieloma opisami bogów i «bogów ptaków» starożytnego Egiptu i innych miejsc). Ma również guzy na głowie i jej oczy są bardzo przerażające. Jest bardzo agresywna".

* Książę Karol: „Widziałam, jak zmienia się w Reptilianina i robi wszystkie te rzeczy, które robi królowa. Widziałam, jak składa dzieci w ofierze. Jest między nimi dużo rywalizacji o to, kto zje którą część ciała i kto wchłonie ostatni oddech ofiary i skradnie jej duszę. Widziałam również, jak Andrzej bierze w tym udział, i także księcia Filipa i siostrę Karola (Annę) na rytuałach, lecz nie brali w nich udziału, gdy ja tam byłam. Gdy Andrzej zmienia kształt, wygląda jak jedna z jaszczurek. Rodzina królewska, jeśli chodzi o cieszenie się rytuałami, czerpanie frajdy ze składania ofiar i jedzenia ciał, są jednymi z najgorszych z nich wszystkich. Nie obchodzi ich, kto ich zobaczy na rytuałach, są tacy, jacy są, okazują to bezpośrednio. Nie obchodzi ich, że to zobaczysz. Komu powiesz, kto ci uwierzy? Uważają to za swoje prawo pierworodne i to kochają. Kochają to".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *