piątek, 19 stycznia 2018

Jak Polacy mają sie bronić przed bezprawiemW związku ze skandalicznym stanem prawnym i politycznym w Polsce konieczne są nie tylko zabiegi kosmetyczne ale całkowite przebudowanie polskiej sceny politycznej.

Obecnie przy władzy są ludzie nieodpowiedzialni, którzy wiodą naród na skraj przepaści wykonując polecenia z zewątrz. W zsadzie Polska jako naród, od podpisania faszystowskiego traktatu unijnego, będącego kontynuacją III Rzeszy, jest w rękach obcego kapitału i korporacji. Za tymi korporacjami kryją się większe siły, w tym 13 rodów oszustów oraz Watykan.


W zasadzie stan ten, stan pogłębiającego się niewolnictwa, zaczął sie dużo wcześniej przed okrągłym stołem i postępował w coraz bardziej złym kierunku, bardzo malutkimi kroczkami, coby bydełko się nie zorientowało, że powoli zaciska im sie pętlę na szyji, a ludzi traktuje się nie jak podmioty, ale jak przedmioty.

Zgodnie z prawem morskim-watykańskim jesteśmy własnością korporacji, a taki akt własności podpisują nieświadomie nasi rodzice w chwili podpisania w urzędzie aktu urodzenia. Potem jako dorośli otrzymujemy certyfikat niewolnika, gdzie nasze imię i nazwisko pisane jest wielkimi literami, tak samo jak nazwy korporacji i cwaniaki naszymi danymi handlują na giełdach światowych, nas uznając za martwych, zaginionych na dalekich morzach.

Jednocześnie przymuszani jesteśmy do coraz bardziej ciężkiej pracy za coraz niższe  upsażenie, a osoby prowadzące firmy są obłożeni licznymi haraczami i kontrybucjami.

Od chwili wprowadzenia FED i innych odnóżek-banków centralnych, łupi się ludzi bezprawnymi podatkami od dochodu oraz innych haraczami, zezwoleniami, pozwoleniami i nakazami, które w zasadzie nie są niczym innym jak upodleniem, zniewoleniem i okradaniem ludzi wolnych.

Wszystkie, bez wyjątku rządy, w tym rząd nazywający się polskim, sa nielegalne, wybrane w nielegalnych wyborach, które są jedynie proformą, gdyż wynik wyborów jest z góry ustalony. Na kartach wyborczych podpisujemy się iksami, aby była możliwość żonglowania w tzw liczeniu głosów.

WSZYSTKO TO JEDNA WIELKA FARSA.

Na dodatek mamy trójpodział wadzy, gdzie nadzwyczajna kasta szumowin w togach na salach sądowych rozgrywa swoje szopki teatralne, podczas gdy wyroki są z góry  ustanowione, albo z wykorzystaniem koneksji albo za łapówki. Ta nadzwyczajna kasta oszustow, złodzieji i cwaniaków bez sumienia, beztrosko niszczy życie milionom wolnych ludzi, którzy jak raz dostaną się w tę chorą machinę zła, to nie mogą się od tych  parchów uwolnić.

Na jakąkolwiek dziedzinę życia byśmy nie spojrzeli, to wyziera z niego jedynie groza.

Ciągle wypatrujemy kogoś na chmurce kto to wszystko posprząta, a taki ktoś się nie pojawi i musimy swój los oraz los przyszłych pokole wziąść w swoje ręce.

Na dole mojego bloga widnieje napis, że iskra ma wyjść z Polski. I teraz mamy okazję  tą wizję urzeczywistnić, gdyż pojawił się nam człowiek skromny i mądry, który ma gotowe rozwiązania dla Polaków, którym los ojczyzny nie jest obojętny oraz którzy nie życzą sobie być niewolnikami. Tą osobą jest Pan Tadeusz Cichocki, który dał nam gotowe narzędzia do walki z systemem.

Zapraszam na oficjalną stronę Pana Tadeusza Cichockiego, z której możecie pobrać wszelkie pisma potrzebne do walki z systemem niesprawiedliwości społecznej.

http://www.tcichocki.pl/


A tu macie przykłady jak należy przeciwstawiać się zniewoleniu
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *