wtorek, 20 czerwca 2017

Jak zrobili z nas mięso dla korporacji czyli chrześcijańska horda oszustówSwojego czasu pisałam artykuł o czarnej szlachcie. Temat jak widzę w większości ludziom się rozmył, jako, że lwia część społeczeństwa polskiego i tak stale jako głównych winowajców całego zła na świecie uważa naród żydowski. Nie twierdzę, że wszyscy Żydzi są aniołkami, jednakże ten artykuł nie będzie o Żydach a o wiele bardziej groźnych ludziach, którzy przez wieki całe trzymali ludzi w ciemnocie umysłu, wykorzystując ich totalną niewiedzę do swoich celów. Notabene ludzie Ci celowo trzymają ludzi w pełnej ignorancji, gdyż od dawna uważają się za władców na tej planecie, a ich notoryczne zwycięstwa nie wynikają z ich genialności, ale z próżności i cwaniactwa oraz przerażającej wręcz zachłanności na mamonę i władzę.

Natrafiłam na wspaniały wykład Włocha Santos Bonacciego, którego wykłady są równie bezcenne jak pasjonujące pogadanki Marka Passio.


Mark Passio jest byłym satanistą, czego kompletnie nie ukrywa, jednakże w pewnym momencie swojego życia, zrozumiał on, że tkwi w zupełnej otchłani duchowej, zmienił on całkowicie swoje życie i teraz bogatszy o swoje poprzednie doświadczenia, może w sposób zrozumiały przekazać ludziom poszukującym życiowej drogi odnaleźć się w gąszczu dezinformacji i mega zakłamania. Bonacci jest również osobą dość charyzmatyczną i też obdarzony jest nie tylko ogromną wiedzą, ale też intuicją, która w obecnych trudnych czasach jest cennym atrybutem człowieka w pełni świadomego, który potrafi odrzucić ziarna od plew. 

Dwie części jego cennego wykładu, udostępniłam na facebooku, ale jakoś dziwnie nie cieszył się on zbyt dużym zainteresowaniem, gdyż ludzie z lenistwa mają awersję do dłuższych tekstów oraz dłuższych pogadanek, więc idą na łatwiznę i szukają krótkich, ale mocnych i treściwych tekstów, a przyzwyczajeni przez system edukacji oraz medialne tuby propagandowe do przyjmowania prostych treści, raczej preferują przekaz obrazkowy.

Dlatego postanowiłam obszernie zrelacjonować to, co Pan Bonacci przekazał w swoim bezcennym wykładzie, jako, że wiedza, którą w nim przekazał, powinna stanowić dla wszystkich poszukiwaczy prawdy oraz spragnionych wolności pewnym azymutem i swoistym elementarzem.

Santos Bonacci dołożył wszelkich starań, aby w najmniejszym skrócie uświadomić ludziom w jakim znajdujemy się położeniu, jakie są metody wyjścia z tego zaklętego kręgu oszustwa, z tego, jak to określa szamba i jak to się w ogóle stało, że staliśmy się globalnymi niewolnikami, nie zdając sobie z tego kompletnie sprawy.

Bonacci pokazuje i demaskuje wszystkich ludzi tych z odległej przeszłości i tych obecnych, którzy zaangażowani byli w związek konspiracyjny w celu całkowitego zniewolenia rodzaju ludzkiego. Naprawdę garstka jedynie świadomych wie doskonale, że za całe zło tego świata odpowiada w największym stopniu kościół, który jest w tym wszystkim najmniej widoczny, dzięki sprytnemu manipulowaniu ludzkimi umysłami. To on właśnie jest główną przyczyną tej tragedii. Kościoły, religie, wszystkie bez wyjątku siedzą w tym po czubek głowy, szczególnie na najwyższych szczeblach kościelnej władzy. Tam wszyscy są unurzani w błocie, we krwi, w oszustwie, mordach, zboczeniach itd., itp. Ci najbardziej „moralni” mają za swoimi plecami rządy, które również są skorumpowane.

Nikt nawet nie zdaje sobie sprawy z faktu, że istnieje ponad 30 tys. zarejestrowanych oficjalnie denominacji chrześcijańskich, a wszystkie pod jurysdykcją Watykanu. Wszystkie one na naszej planecie robią gigantyczny biznes pod płaszczykiem korporacji. I to głównie oni się kryją za tym całym przekrętem. Korporacja pochodzi naturalnie od łacińskiego słowa, a wiadomo, że łacina jest językiem komżastych i oznacza ni mniej ni więcej tylko ciało, martwa obudowa bez umysłu (corpora-corpuses). Bonacci pokazuje jak te korporacje robią z nami biznes i jak nas zniewolili. Zostaliśmy z człowieka zamienieni w obywateli, mieszkańców statku - Citizenship, przy czym Citizen oznacza mieszkaniec, a Ship- statek. Te korporacje to pirackie statki. A wiadomo, że piraci nie szczycili się nigdy dobrą sławą.

Biletem wstępu na ten piracki statek jest akt urodzenia. Zapewne niektórzy Internauci korzystający z facebooka widzieli film nakręcony przez świadomego obywatela Polski Krzysztofa Chudka, który odwiedził urząd gminy w celu wyrobienia nowego, legalnego dowodu osobistego, jako, że stary dowód został mu skradziony za przyzwoleniem sądu niemalże, sądu, który nie rozwiązuje ludzkich problemów zgodnie z sumieniem, ale traktuje salę sądową jako niemal swoje prywatne rancho, gdzie w ramach wzajemnej adoracji, w tzw spółdzielni grillowej rozsądza się o czyimś być albo nie być i niszczy ludziom życie, ewentualnie jako dom akcyjny, gdzie obowiązuje zasada „kto da więcej” . Kto nie dotknął bram tego Hadesu, jakim jest sąd, nigdy nie zrozumie tych mechanizmów.

Otóż nasz bohater poszedł odważnie do tegoż systemowego urzędu, aby wyrobić dowód osobisty, a urzędniczka, która szczyciła się swoim wykształceniem, nie potrafiła mu wytłumaczyć dlaczego imię i nazwisko w dowodzie pisze się dużymi drukowanymi literami jak ludziom zmarłym pisze się na nagrobkach.


>

W tym miejscu za Bonaccim przytoczę parę interesujących cytatów znanych ludzi. Oto co powiedział Benjamin Disraeli, polityk XIX wieku, premier Wielkiej Brytanii: 
„Tym światem rządzą bardzo różni ludzie. Tak sobie to wyobrażają Ci, którzy nie widzą co się dzieje za kurtyną wydarzeń.”
„Rząd nie rządzi, właściwie kontroluje tylko maszynę Rządu, będąc samym kontrolowanym przez niewidzialną rękę.”
Julia Eileen Gillard – australijska polityk, wiceprzewodnicząca Australijskiej Partii Pracy i wicepremier w latach 2007-2010. mówiła: 
„Nie będzie podatków, jeśli ja wejdę do rządu”
Jednakże zaraz jak tylko tam wlazła, to czary mary i pojawił się tam nowy podatek za emisję CO2. A ludzie, którzy naiwnie oddali na nią głos zrobili to tylko i wyłącznie z powodu tych pustych obietnic.

Zobaczmy co powiedział Lew Tołstoj: 
„Rządowi towarzyszą osobnicy, którzy w stosunku do reszty z nas używają gwałtu i przemocy.”
A tu kolejny cytat, słowa wypowiedziane przez Jamesa Madisona: 

„Wraz z pojawieniem się opresji i tyranii, rozpoczyna się walka z wrogimi zewnętrznymi siłami”
Jednym słowem Ci, którzy są u władzy notorycznie kłamią, bo kłamstwo mają we krwi i jeszcze wprowadzają prawo kryminalne, sami będąc kryminalistami na wysoki połysk i kontrolują te wszystkie przestępstwa. Księża, kościoły, te wszystkie krzyżówki, to nic innego jak kryminaliści, zboczeńcy, przemytnicy, kłamcy i mordercy. Wszyscy oni to pasożyci, a jedyne co produkują to wojny w imię pokoju, śmierć, podziały, nienawiść, skrajną niesprawiedliwość, złodziejstwo i bezkarny wyzysk.

I tylko ciągle na tapecie mamy uwielbienie jednostki, wręcz jej kult, który dotyczy zarówno osób świeckich jak i duchownych, a oprócz nich mnóstwo zaimputowanych nam tzw. „naukowych autorytetów”: Korona, Porządek Prawny, Stolica Apostolska, to są ich intelektualne własności. Oni są właścicielami tego całego interesu korporacji. Robią z nami podstępne, lewe interesy i mają kontrakt z każdym z nas już od urodzenia.

Santos Bonacci opowiedział w swoim video sytuacje jaka przydarzyła się jego znajomemu starszemu gościowi z Kanady w wieku 60-70 lat. Ten człowiek na swojej farmie posiadał 20 kurczaków, a rząd miał chrapkę na jego gospodarstwo i zaczęła się jazda bez trzymanki. Bezkarne systemowe pieski pod naciskiem swoich „panów”, bezmyślnie wykonujący rozkazy tak gnębili tego człowieka, że jak kolejny raz przyjechali do niego uzbrojeni po zęby mundurowi, to wziął benzynę i rozlał wokół swojej osoby. Wszystko się spaliło. Do takich aktów desperacji dochodzi. Ludzie skaczą z wieżowców, z mostów, bo nie mogą spłacić kredytów.

I żeby nie było, te same mechanizmy działają od wieków na całym świecie, w tym w Polsce, gdzie ten teatr obłudy trwa od bardzo dawna, a po podpisaniu traktatu unijnego, będącego kontynuacją nazistowskiej okupacji, z roku na rok coraz bardziej pokazuje swoje diabelskie oblicze. I miliony ludzi otumanionych lekami, chemtrails, genetycznie zmodyfikowanym jedzeniem i szczepionkami z rtęcią oraz psychiatrycznymi dopalaczami, kompletnie tego nie widzi . Zindoktrynowani na maksa populistycznym medialnym bełkotem, skrojoną na miarę XXI wieku ogłupiającą propagandą sukcesu oraz skaleczeni nowoczesną awangardową, wyjałowiona z logiki edukacją, lecą jak muchy do lepu do tych technologicznych błyskotek, w ciągłym pospiechu i w pogoni szczurów za mamoną, kompletnie zatracili resztki rozumu, a nawet zwykłego zwierzęcego instynktu samozachowawczego.

W przestrzeni publicznej grasują liczne partie i partyjki walczące jak hieny o dostęp do koryta, bo chyba innych talentów oprócz złodziejstwa i umiejętności lawirowania na granicy obłędu nie potrafią, toteż za wszelką cenę szukają miękkiego lądowania na wygodnych stołkach. Najgorsze jest to, że przy tym kompletnie zatracili resztki przyzwoitości, a ich apetyty są tak duże, że zatracili kontakt z rzeczywistością. Pani posłanka, europarlamentarzystka, która miała duże problemy z zaaklimatyzowaniem się w brukselskim burdelu, rzekła, że za 6 tys. nie opłaca się wychodzić z domu, a przedstawicielka nadzwyczajnej kasty ludzi, sędzia sądu najwyższego palnęła, że za 10 tys. nie da się wyżyć w mieście.

Co mają wobec tego mówić ludzie, którym ta nadzwyczajnie przeciętna intelektualnie władza zabrała resztki godności, bezpieczeństwa jutra, która zezwala na trucie własnego narodu i okaleczanie dzieci końskimi dawkami chemii pod groźbą dużych kar za odmowę tego okaleczania  przez farmaceutów i lekarzy eugeników?

I jeszcze plotą jakieś bzdury o antysemityzmie, o jakiejś homofobii, ksenofobii, czy faszyzmie w odniesieniu do ludzi trzeźwo myślących.

Teraz króluje nam po raz kolejny na tej szalonej karuzeli partia PIS, która kompletnie niczym nie różni się od swoich wszystkich poprzedników, a wręcz przeciwnie przebiła ich na głowę. Jak zwykle było dużo obietnic, a skończyło się na kryminalnych ustawach i działaniu na szkodę Polski i Polaków.. Nie wiem co mają w głowie PIS-owscy zwolennicy, którzy wbrew faktom bija swoją pianę o dobrej zmianie i kompletnie nie widzą, że obecny rząd spycha nas w niebyt. Ale to wszystko jest wina durnego narodu, który daje sobą kręcić jak nakrętką od słoika, bo przecież w Internecie od dawna krąży znamienna wypowiedź guru aktualnego rządu, który wyraźnie pokazał gdzie ma Polskę i Polaków i komu je z ręki. Hołdowanie państwu Izrael, sztucznemu tworowi, utworzonemu na potrzeby realizacji kolejnych kroków zniewolenia przez Rotschildów i Watykan jest delikatnie mówiąc wielkim nietaktem.


Nie wspomnę już o kryminalnej wręcz działalności Ministra Rozwoju i Finansów Mateusza Morawieckiego, którego wyraźnie drażni gotówka w rękach obywateli i na chama dąży do przeforsowania obrotu bezgotówkowego, zgodnie z wytycznymi nierządu światowego i kryminalnej kliki banksterskich lichwiarzy, produkujących mamonę z powietrza. Jakim to trzeba być podłym człowiekiem, aby własny naród skazywać na skrajną biedę. Już teraz Polacy w większości ledwie wiążą koniec z końcem, a ten banksterski lizus w ramach rozkręcania kryzysu szykuje Polakom grób. aby ludzie nawet w szarej strefie poza faszystowskim systemem nie zarobili i powoli umierali z głodu i lądowali na ulicy, gdzie każdy już bezkarnie będzie mógł ich kopać ile wlezie.


Władza ludowa w postaci PIS ma w nosie tragedie ludzkie, które dotykają miliony Polaków w tej czy innej formie, ale żąda od narodu jakiegoś chorego celebrowania tragedii smoleńskiej, gdzie zaledwie zginęło 96 osób i tak od 2010 roku, a mamy 2017 rok i przez ten okres zginęło dużo więcej osób w tajemniczych okolicznościach, w tym ludzi starszych i dzieci.

A ludzie mają w nosie tragedie jednostek, ale za to latają jak wściekłe krowy na te celebracje smoleńskie. Chory naród, nie cały na szczęście, ale lwia jego część.

I tak lecą rok za rokiem jak barany na te sztuczne spędy w obronie swoich oprawców, to trzeba mieć nieźle zryty beret. Tym może psychiatrzy niech się zajmą, jak już muszą chorych na siłę wyszukiwać.

Ci, którzy wspierają Babilon Wielki współczesny są ich współpracownikami - też mordercami.

To jest system, w którym nie masz żadnych praw. Wszystko to teatr terroru i strachu zapisany na nic nie wartych kartkach papieru.. To wszystko musimy skończyć my ludzie, którzy pragną wolności i mają dosyć tego teatru obłudy tej świeckiej i tej kościelnej.

I nie chodzi tu o bicie piany o religie, czy o partie, bo wszystko jest złe bez wyjątku, a opiera się przez wieki całe na kłamstwach czarnej szlachty, która przeganiana na przestrzeni wieków zmieniała miejsca i metody.

No i macie Babilon Wielki - pokłosie faszystowskiego niemiecko - watykańskiego obozu koncentracyjnego.

Zauważcie nazwę tej diabelskiej imprezy pisowsko - watykańskiej - Sacroexpo. Wszystkie think thanki, imprezy i organizacje w których jest "X" - to już cuchną siarką.

Komżaści teraz swoje wewnętrzne bagno eksponują na zewnątrz.

Pokaz mody dla sukienkowych kretynów - szkoda, że staników sobie nie pozakładali na oczy.

Właścicielem imprezy są podległe miastu Kielce Targi Kielce. Prezydentem jest prokatolicki Wojciech Lubawski. Ten sam, który patronował imprezie pt „Szabat czarownic”, transmitowany przez Telewizje Polską, z nachalnie wciskanym nam abonamentem.

Oto krótki przegląd z imprezy, której patronuje nie tylko katolicki prezydent Lubawski, ale i PIS-owska rada miasta Kielce:

„Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli” (z Babilonu) Jana 8


Wszyscy sprzedają chorą mantrę, że wszystkiemu winni są bankowcy, lichwiarze, ale nikt tak naprawdę nie rozumie, że winy nie ponoszą tylko banksterzy, ale winne są przede wszystkim kościoły, które są źródłem bankowości. Aby uzdrowić świat, nie powinno być ani jednego kościoła na naszej planecie.. Tam tkwi największa zaraza, na każdej płaszczyźnie. To są zbójcy, gwałciciele, oszuści i kryminaliści, spragnieni krwi i winni krwi. 

To oni są powiązani z czarną szlachtą, która stanowi trzon światowego nierządu. Wszystkie powiązane więzami krwi rody są członkami Komitetu 300. A są to:, dzisiejsze dynastie wywodzące się z oligarchii weneckiej: 

Bernadotte (Szwecja), Burbon (Francja), Braganza (Portugalia), Grimaldi (Monako), Windsor (Wielka Brytania), Habsburg (Austria), Hanover (Niemcy), Hohenzollern (Niemcy), Liechtenstein (Liechtenstein), Nassau (Luksemburg), Oldenburg (Dania), Orańska (Holandia), Savoy (Włochy), Wettyn (Belgia), Wittelsbach (Niemcy), Württemberg (Niemcy), Colonna (Włochy), Massimo (Włochy), Orsini (Włochy), Ruspoli (Włochy), Pallavicini (Włochy), Borghese (Włochy), Odescalchi (Włochy), Ludovisi (Włochy), Savelli (Włochy), Caetani (Włochy), Aldobrandini (Włochy) i wszystkie nazwiska znajdujące się w drzewie genealogicznym Windsorów. Stanowią one rdzeń Komitetu 300 – rządu światowego.

Czarni Gwelfowie są założycielami tajnego stowarzyszenia naszych czasów (OLIMPIANS), z którego wyrastają wszystkie inne podłączone do niego: Masoneria, Klub Rzymski, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, Okrągły Stół – wszystkie pochodzą od Komitetu 300, a zatem z rodzin Europejskiej Czarnej Szlachty. Oni kryją się za słowem…”Oni”. W kontekście Klubu Rzymskiego jako jednych z decydentów Coleman pisze: „Klub Rzymski jest spiskową organizacją zrzeszenia anglo-amerykańskiej finansjery i starych rodzin szlachty europejskiej z Londynu, Wenecji i Genui. Ich kluczem do skutecznej, ogólnoświatowej kontroli jest ich zdolność do tworzenia depresji i recesji gospodarczej.” Warto dodać, że w skład Czarnej Szlachty Weneckiej wchodzili Faszyści współpracujący z Mussolinim.

„Ameryka jest kontrolowana przez 300 rodzin, a Anglia kontrolowana przez 100 rodzin i te rodziny są ze sobą połączone poprzez małżeństwa, firmy, banki, nie wspominając o Czarnych Gwelfach, Masonerii, Najczcigodniejszym Zakonie Szpitala Św. Jana z Jerozolimy i tak dalej. Są to ludzie, którzy poprzez swoich surogatów znaleźli sposoby ochrony ogromnych transportów heroiny z Hong Kongu, Turcji, Iranu i Pakisanu oraz zapewnienia jej miejsca na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w minimalnych kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.”

Czym jest Wenecka Czarna Szlachta historycznie znana też jako Czarni Gwelfowie? 

To wywodząca się jeszcze ze średniowiecza Oligarchia – a konkretnie jej rodziny – Republiki Weneckiej Włoch (Serenissima Repubblica di Venezia, noszącej status republiki kupieckiej) istniejącej od VIII do XVIII wieku, która wynalazła system bankowy, dlatego Gwelfowie są do dzisiaj dzierżycielami władzy. Jej potomkowie o włoskich, arystokratycznych nazwiskach do dzisiaj zasiadają w Komitecie 300. Według Colemana Królowa Elżbieta II – głowa Komitetu 300, nie pochodzi od Windsorów, tylko właśnie od Gwelfów i można by to wykazać genealogicznie włącznie z innymi europejskimi rodzinami królewskimi, które jako „Order Podwiązki” – według Colemana – są „liderami Komitetu 300, najbardziej zaufaną, prywatną radą królowej Elżbiety”, „elitą Zakonu Szpitala Św. Jana z Jerozolimy”. Faktem ponadto jest, że Brytyjska Rodzina Królewska ma niemieckie pochodzenie od dynastii Saksonia-Coburg-Gotha i są to właśnie Gwelfowie, którzy przeszli do Niemiec. 

Współczesna władza według Colemana wywodzi się z Wenecji. Niektóre najbogatsze rodziny świata wywodzące się od Czarnych Gwelfów – niewidoczne i nietykalne dla społeczeństwa – takie jak niemiecka Von Thurn und Taxis (stworzyła europejski przemysł wysyłkowy), są usytuowane w Europie, amerykańscy Rockefellerowie (miliarderzy) są według Colemana w porównaniu z nimi – dosłownie stwierdza – bardzo biednymi ludźmi, a ich majątek nawet nie umywa się do majątku rodzin z Europy, gdyż, jak twierdzi, korporacyjne łupy z narkotyków, ropy i z wszystkich wojen globalnej elity lądują na ich sekretnych kontach, zaś największe globalne korporacje ubezpieczeniowe pod ich kontrolą: Assicurazioni Generali (ASG) w Wenecji oraz Riunione Adriatica di Sicurita (RAS), kontrolujące dużą ilość banków inwestycyjnych obracających akcjami na Wall Street, mają konta we frankach szwajcarskich w bazylejskim Banku Rozrachunków Międzynarodowych działającym na linii przestępczości zorganizowanej pod ochroną Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego. W zarządach tych dwóch korporacji weneckich znajdują się Czarni Gwelfowie, wszyscy będący członkami Komitetu 300

Zarówno Stalin zwykł ich określać jako „Mroczne Siły” jak i Prezydent Eisenhower mówiąc o nich w słynnym przemówieniu telewizyjnym nie sprecyzował, kim dokładnie są, stwierdził tylko: 
„Kompleks Militarno-Przemysłowy, zagrażający naszej wolności i procesom demokratycznym, którego potencjał siły stale rośnie i będzie się utrzymywać, którego całkowity wpływ polityczny, gospodarczy a nawet duchowy jest odczuwalny w każdym mieście, każdym budynku rządowym, każdym urzędzie federalnego rządu.”
Gwelfowie są połączeni więzami krwi z komżastymi. Wenecka Czarna Szlachta odpowiadała za IV Krucjatę, a potem podział Chrześcijaństwa na dwie frakcje: Protestancką i Katolicką, utwierdzając Lutra będącego pod ich opieką w jego przekonaniach, a później silnie wspierając protestanckie monarchie europejskie jak i sam ruch protestancki, zaś z Weneckiej Czarnej Szlachty pochodził także Papież Pius XII i co najmniej kilkunastu innych wysokich dostojników kościelnych, takich jak rodzina Orsini czy też Borgia. 

Zanim nastał słynny okres hańbiących rządów Rodriga Borgii, czyli papieża Aleksandra VI, jego średniowieczni poprzednicy – Jan XII, Jan XIII, Benedykt IX, Jan XXIII, Paweł II, Sykstus IV i Innocenty VIII – wcale nie byli lepsi…

Wokalista The Rolling Stones Mick Jagger ze swoim producentem, pochodzącym od Weneckiej Czarnej Szlachty Księciem Rupertem zu Loewensteinem.

Herb zwolenników gwelfów (rodzina Roberti). Już wiecie dlaczego mają lwa w herbie?


Lukrecja Borgia córka papieża


Wybrańcy boga

Czy zwykły bandyta, żołnierz, najemnik, pirat i bezczelny rozpustnik w jednej osobie może zostać papieżem? 


Baltazar (Baldassare) Cossa Urodził się w zubożałej szlacheckiej rodzinie z Ischii (niedaleko Neapolu) około roku 1370 jako syn Giovanniego Cossy i Ciccioli Barile, która była krewną papieża Bonifacego IX. Życie żołnierza i pirata szybko przestało mu wystarczać. Uzyskał więc doktorat z prawa, a w Rzymie studiował teologię. Bardzo szybko osiągał kolejne szczeble kariery duchownej. Przed ukończeniem 18 lat był już kanonikiem kapituły katedralnej w Bolonii. W roku 1392 był już papieskim szambelanem. Jego stryj, papież Bonifacy IX w roku 1402 mianował go kardynałem. Baltazar dał się szybko poznać jako wielki obżartuch i rozpustnik. Wykazywał się również bardzo wojowniczym charakterem. Swoją pozycję Cossa wykorzystał do szybkiego wzbogacenia się. Przedstawiciele wszystkich profesji zobowiązani byli do płacenia wysokich podatków za świadczenie swoich usług. Najwięcej płacić musiały prostytutki oraz właściciele domów hazardów.

Większość podatków przeznaczona była na utrzymanie jego domu w Bolonii, w którym mieszkało około dwustu guwernantek, żon, wdów i zakonnic. Każda z nich zobowiązana była do seksualnej uległości wobec Baltazara. On sam publicznie przyznawał się do uwiedzenia w swoich włościach kilku setek kobiet. Rodziny zhańbionych kobiet często groziły kardynałowi śmiercią, na co Cossa odpowiadał brutalnymi represjami wobec mieszkańców Bolonii. Na jego rozkaz, każdego dnia, skazywano mieszkańców na śmierć nawet za najdrobniejsze przewinienia. W czasie jego dziewięcioletnich rządów kardynalskich liczebność mieszkańców Bolonii skurczyła się do rozmiarów niewielkiego miasteczka.

Papieże naprawdę mają ciekawe życiorysy i upodobania. Może kiedyś o tym napiszę, jednakże ze świętością to oni maja tyle wspólnego co ja z chińskim baletem.

Thomas Jefferson nienawidził kościoła. Stworzył nawet nową Jefferson biblię. Niestety przyszedł rok 1981, a wraz z nim z inicjatywy Kościoła powstał Washington DC. Ustanowiono w ten sposób nową korporację w miejsce republiki, w miejsce hermetyzmu.

Leonardo da Vinci napisał : 
„Jeśli na podstawie własnego doświadczenia odkryjesz, że napisany i uznany przez autorytet fakt nie jest prawdą, powinieneś odwołać te autorytety i kierować się rozumieniem opartym na fundamencie osobistych doświadczeń”.
Kennedy powiedział, że 50 ludzi kieruje Ameryką, na tak dużą liczbę mieszkańców, czyli 50 kryminalistów.

Ci mutanci, nieświadome zwierzaki, tworzyli przez wieki całe i tworzą obecnie wojnę za wojną. Istota świadoma nie zabija. Tworzą terroryzm. Rotschild, który od wielu lat zarządza bankiem Watykanu, na jego wyraźną prośbę, żeby nie było złudzeń, wrzeszczy razem z koleżkami po fachu o terroryźme, który sami produkują w ramach wzajemnej adoracji. Kwitnie przemysł zbrojeniowy, tak walczą ze światem całym w imię pokoju. Wysyłają żołnierzy, których nazywają mięsem armatnim na liczne wojny. Przemysł zbrojeniowy ma cudowne zabawki do zabijania, które ciągle doskonalą i jeszcze są z tego dumni, że mają tak cudowne przedmioty do zabijania. Dlatego trzeba wywołać kilka wojen, bo taki sprzęt nie może się marnować, trzeba go użyć na niewinnych ludziach, aby móc przetestować i udoskonalić techniki zabijania, no i przede wszystkim zarobić.

Trudno nawet wymienić wszystkie grzechy kościoła od stuleci, dlatego Bonacci wymienia tylko niektóre z nich:

1. Zniszczenie bogomolcy, średniowiecznego ruchu religijnego, powstałego w X w. w państwach Słowian bałkańskich (Bułgaria, Bośnia, Macedonia, Serbia). Bogomili występowali z krytyką feudalizmu i hierarchii kościelnej. Uprawiali ascezę. Ich poglądy wywarły wpływ na rozwój ruchu katarów i albigensów.

2. Rzeź Hugenotów, potocznie nazwanych kalwinistami w 1572 roku

3. Oblacja, czyli oddawanie małych dzieci do klasztorów w celu wychowania ich na zakonników. Biedne dzieci zapewne użyły tam jak pies w studni.

4. Swiętopietrze, czyli opłata wznoszona na rzecz pasożytniczego papiestwa z racji jego zwierzchnictwa nad danymi ziemiami.

5. Rzeź Katarów uznanych za wrogów nieomylnego papiestwa, które naturalnie uznawali ich za heretyków i zniszczyli ich w okrutny, bestialski sposób za pomocą krucjat krzyżowych i inkwizycję. Katarzy byli zdeklarowanymi wrogami hierarchii i kościoła katolickiego od katowania.

6. Ruch Waldensów, który za podstawę wiary uważał biblię był też prześladowany i katowany poprzez papieską inkwizycję.

7. Liczne mordy na ludziach nie zgadzających się z krwawą dyktaturą papiestwa, jak chociażby morderstwo Giordano Bruno, Tomasso Campanella, Pietro Carnesecchi, Bartolo Janevisio, Thomas More.

A wszystko to w ramach „dobrych manier” i likwidacji niewygodnych dla chorego systemu psychopatów, którzy jak dzikie zwierzęta torturowali swoje ofiary. Oczywiście robią to w imię „wiary”, chyba w samego Lucyfera, bo raczej nie miało to i nie ma nic wspólnego ani z empatią, ani z miłością, ani z tolerancją. Jednym słowem utworzyli system terroru, aby ludzi trzymać w strachu. To właśnie nazywają bezczelnie religią i twierdzą, że poza kościołem nie ma zbawienia. Cóż za okropna obłuda.

Teraz w XXI wieku mają swoje nowoczesne metody, jak siane chaosu, terroru, terroryzmu, wojen, przemocy, rozpasania. Prowadzą cały czas niezmiennie heglowską dialektykę: teza plus antyteza = synteza, dziel i rządź oraz problem –reakcja – rozwiązanie. Trzeba dodać, że kościół zawsze układał się z najgorszymi nacjami na planecie, wykorzystując ich krwiożercze instynkty i działa na zasadzie sponsorowania obu stron konfliktu, zawsze będąc na drugiej linii frontu, w ukryciu przed oczami i uszami wiernych, przed którymi pozują na dobrych wujów. Niestety pomimo upływu czasu, ciągle jeszcze znajdują się naiwni, którzy tą zarazę hołubią ku swojej zgubie.

Na dodatek mają w swoich rękach media i sterują gadającymi tam głowami, które z zawodem dziennikarza nie mają nic wspólnego. Serwują nam rozrywkę na najniższych wibracjach. 

A wszystko zaczęło się 4-5 tys. lat temu w Egipcie i to wtedy rozpoczęła się era Amun (Amen), epoka ciemności, zakrycia, którą zapoczątkowali strażnicy egipskiej wiedzy. Starożytny Egipt, Kemet, Czarna Ziemia, to wysoko rozwinięta cywilizacja starożytnego Bliskiego Wschodu położona w północno-wschodniej Afryce w dolinie i delcie Nilu z oazami Pustyni Libijskiej włącznie.Było 7 światowych potęg, co potwierdzają też biblijne zapisy. Te 7 mocarstw miało te same wspólne cechy i te same podstawy. Obecnie Rzym to 7 reinkarnacja po takich potęgach jak: Syria, Grecja, Babilon, Mezopotamia-Persja i Egipt.

4 - 5 tys. lat temu była okropna korupcja wśród kapłanów Amun (Amen), którzy przenieśli się do małego kraju w Alpach, a który obecnie nosi nazwę Szwajcaria – Schwizerland - Schwester- kraj siostrzany. Swiss pochodzi od bogini Izydy – Isis. Isis to bogini magii. Kapłani Ci najpierw kontrolowali kanał Sueski (Suez, Zeus) łączący Morze Śródziemne z Morzem Czerwonym.

Powyżej kanał Sueskiego leżała Fenicja. Była to starożytna kraina na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego, obejmująca tereny dzisiejszego Libanu, zachodniej Syrii i północnego Izraela.

David Icke odkrył powiązania brytyjskiej flagi z Fenicją. Widnieje na niej ten sam znak, który wywodzi się z Fenicji i jest jednocześnie znakiem Templariuszy, a w dawnej Fenicji jest do dziś zamek Krzyżowców. Fenicjanie rozwinęli system komercyjny, czyli zysk, wynaleźli pieniądze i lichwę, Byli kolonizatorami, zagarnęli Cypr, a następnie Sycylię, Maltę, Sardynię, Korsykę oraz Afrykę Północną czyli Kartaginę. Fenicjanie, a właściwie Kartagińczycy, odkryli Wyspy Kanaryjskie i Maderę, najprawdopodobniej również Azory i Wyspy Zielonego Przylądka. Dotarli nawet do Ameryki. Wszystkie sąsiadujące i zniewolone przez nich narody, nienawidzili ich, bo byli mordercami. Kontrolowali cale Morze Śródziemne, Sycylię,

Ci krwiożerczy ludzie przenieśli się później do Wenecji, po angielsku Venice, Vanish – zniknąć, wsiąknąć, znikać, ustąpić. To właśnie była ta czarna szlachta. Stworzyli dosłownie identyczny system i organizację w nowym miejscu pobytu. Ci ludzie mając pieniądze wżenili się i w ten sposób zmieszali się ze starą rodową linię rodzin królewskich Europy. Sfinansowali powstanie zakonu Jezuitów. I od tej pory Jezuici zaczęli rządzić światem. Są to mordercy żądni krwi, bossowie przestępczości, jak o nich mówi Bonacci. Królowa Elżbieta jest jedną z nich. Jest ucieleśnieniem zła. Rzym ustanowił Paryż, Rzym ustanowił Londyn. To są rzymskie korporacje.


Teraz to Rzym jest największą potęga i narzucił prawa całemu światu. Flaga amerykańska obszyta złotymi frędzlami jest katolickim znakiem korporacji, a w amerykańskim senacie stoją sobie rzymskie rózgi i topór z łacińskiego fasci – znak faszyzmu. A Amerykanie i nie tylko Amerykanie wrzeszczą, że Ameryka to wolny kraj. To samo zresztą zawsze podkreśla Cejrowski, który jest w katolickiej sekcie Opus Dei. Oczywiście zarówno Ameryka jak i wszystkie państwa europejskie stale się chlubią demokracją i o zgrozo ciągle się na nią powołują. A Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, gdyż są to rządy hien nad osłami.

Mało kto wie, że jeszcze za czasów Benedykta XVI Watykan podpisał porozumienie z Izraelem, całkowicie zignorowane i przemilczane w mediach głównego ścieku, na mocy którego stał się współwłaścicielem wzgórza świątynnego, a ściślej objął kontrolę nad wieczernikiem, gdzie Jezus i jego uczniowie podobno sprawowali ostatnią wieczerzę. Umowa została podpisana przez izraelskiego wiceministra spraw zagranicznych Danny Ayalon i prałata Balestrero, podsekretarza Stolicy Apostolskiej ds. Stosunków Zagranicznych.Ponieważ jak wspominałam Watykan na czele z Jezuitami zawsze współpracował z najbardziej krwawymi nacjami, tak teraz, pomijając ich własne niechlubne korzenie, współpracuje również z Chazarami, którzy podszywają się pod Żydów i ten kamuflaż doskonale im służy, gdyż pomaga siać nienawiść do prawdziwych Żydów, których pozostała garstka, gdyż większość żydowskiej inteligencji została w pień wybita przez ich niby „ziomków”, czyli Chazarów w czasie obu wojen światowych. Chazarowie też pięknie wpisują się w ten poczet światowych oszustów. Tak, że mamy islam i chrześcijaństwo, dwie religie z tego samego wora, a po środku są Chazarowie, którzy nie dość, że przywłaszczyli sobie Talmud, to jeszcze go dostosowali do swoich potrzeb. Nie ma obecnie żadnej religii, która nie jest zmanipulowana, a wszystkie są jedynie wypaczeniem duchowości i prawdy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *