czwartek, 8 czerwca 2017

Cukrzyca jako plaga XXI wiekuCukrzyca to jedna z większych plag współczesnego świata. Oczywiście ta sławetna medycyna, która ponoć poczyniła tak wielkie postępy, jakoś dziwnie jest bezradna wobec tej choroby, podobnie jak w przypadku tysiąca innych jednostek chorobowych. Jedyne rozwiązanie, jakie ludziom proponują farmaceuci i lekarze, czyli uczeni w piśmie, to skazanie chorych na wieczne cierpienie, dyskomfort życia, oraz notoryczne koszty związane z zakupem leków bądź insuliny, w zależności od tego, czy mamy do czynienia z cukrzycą typu I, czy z cukrzyca typu II.

Wmawia się ludziom, że jak zaprzestaną przyjmować te współczesne wynalazki medycyny, to będą skazani się na przedwczesną śmierć. Ciągle nas straszą, a tym samym pozbawiają nadziei, jakby im sprawiało przyjemność, że ktoś może z ich powodu cierpieć. Najgorsze jest to, że na tą przypadłość cierpią coraz młodzi w kolejnych pokoleniach i to już powinno Was drodzy pacjenci zmusić do myślenia. Skąd w ogóle biorą się obecnie tak potworne choroby, na które nie ma ratunku i dlaczego tzw. medycyna akademicka chwali się swoimi osiągnięciami, skoro nie potrafi wyleczyć większości współczesnych chorób. To jakieś dziwne dwójmyślenie tych dobrodziei w białych kitlach, których ja i moi znajomi nazywamy eugenikami.

Na temat tego schorzenia będę pisała kolejne artykuły. Dziś poznamy jedną z alternatywnych metod leczenia tej choroby. Otóż niemiecki, emerytowany biochemik i naturoterapeuta Walter Last opracował prostą naturalną metodę leczenia cukrzycy. Swoje doświadczenia opisał w książce pt. "Jak wyleczyć się z cukrzycy". Prosty tytuł i prosta metoda, jedna z wielu.

Metoda Lasta nie wymaga drogich leków i wiedzy medycznej. i może być wykonywana przez każdego w warunkach domowych, z dala od eugenicznych ośrodków powolnego zabijania na raty pacjentów.

Cukrzyca typu I najczęściej atakuje dzieci i młodzież. U dziecka mojej koleżanki już w wieku 10 lat lekarze stwierdzili tą chorobę i widziałam cierpienie tego chłopca, który wkuwał sobie te potworne igły już w całe ciało, raz z powodu pomiaru cukru, a dwa z powodu notorycznego wstrzykiwania sobie insuliny. Jest to jedna z chorób autoimmunologicznych, ponieważ specyfiką tego rodzaju chorób jest to, że organizm sam niszczy naturalnie wytwarzane przez niego hormony. W tym wypadku chodzi o hormony trzustkowe.

Co może być przyczyną tych obrzydliwych, współczesnych plag to ja mogę się jedynie domyślać, bo kiedyś dawno potknęłam się o prawdę. Wielki przemysł farmaceutyczny czerpie z powodu naszych chorób niebotyczne zyski, a poza tym większość ludzi nie ma pojęcia, że chcą nas depopulować i niszczyć nam świadomie życie, abyśmy nigdy nie zaznali radości.

Ciągłe trucie nas genetycznie zmutowanym pożywieniem bez żadnej wartości, używanie past z fluorem, przymusowe szczepienia dzieci szczepionkami doktora Mengele, zatruta woda, powietrze, narażenie na notoryczny stres, atakowanie nas falami elektromagnetycznymi, problemy egzystencjonalne wywołujące liczne niepokoje i niepewność jutra, to wszystko staje się powodem, że coraz więcej ludzi ciężko choruje, a wielu schodzi z tego świata zdecydowanie przedwcześnie.

Pan Last ma swoją teorię, że przyczyną występowania cukrzycy typu I jest permanentny niedobór podstawowych składników, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a głównie niedobory witaminy B6, magnezu i cynku, zaburzenia czynności wątroby, wczesne karmienie noworodka krowim mlekiem oraz nieszczelność jelit.

Cukrzyca typu 2 występuje natomiast u osób starszych. Dzieje się tak dlatego, że z czasem przy tak długim katowaniu organizmu szkodliwym, bezwartościowym jedzeniem, komórki beta trzustki stają się niewydolne z powodu nadmiernej pracy i przestają produkować insulinę, co skutkuje spadkiem tego hormonu we krwi. Hormon wytwarzany przez trzustkę to lipaza. To właśnie do niedoboru tego hormonu dochodzi. Wyraźnymi symptomami tego schorzenia jest nadmierne tycie oraz nadciśnienie tętnicze.

Kluczem do leczenia obu typu cukrzycy jest dieta uboga w cukier i skrobię, dieta bogata w duże ilości błonnika, rośliny strączkowe, warzywa zielonolistne i owoce. W ogóle zarówno cukier, jak i sól to dwaj biali mordercy ludzkości.

Jakie dary natury zaleca stosować Pan Last? Szczególnie w początkowej fazie walki z tą paskudną chorobą, Last zaleca spożywanie jak największej ilości soczewicy, groszku i fasoli oraz surowych warzyw oraz orzechy, szczególnie włoskie, jajka, ryby i owoce morza, a także jabłka, cytryny, limonki i grejfruty.

Przy takim sposobie odżywiania zapotrzebowanie na insulinę powinno maleć. Jednakże od siebie dodam, że dobrze jest kiedy wyżej wymienionych produktów nie kupujemy w supermarketach, ale na bazarkach, a najlepiej wprost od zaufanego chłopa. Na niektórych bazarach są jeszcze uczciwi rolnicy i sadownicy, którzy nie używają nasion typu GMO, czyli genetycznie modyfikowanych.

Dobre jest też picie kilka razy dziennie soku z cytryny lub ocet jabłkowy z dodatkiem spiruliny. Warto jest też ciału zapewnić odpowiednią ilość ruchu, a najlepiej ruchu na świeżym powietrzu, ewentualnie stosować domowe ćwiczenia na stacjonarnym rowerku i różnego rodzaju nieforsujące ćwiczenia. Jeśli lubisz muzykę, to możesz to robić w rytm muzyki i sobie w wolnych chwilach potańczyć, to naprawdę ciebie nie zmęczy, a oprócz radości, da Ci dużo zdrowia. Takie ćwiczenia spowodują dostarczenie insuliny do mięśni.

Czego w diecie cukrzycowej należy bezwzględnie unikać, szczególnie w początkowej fazie naturalnego leczenia? Przede wszystkim: substancji słodzących, produktów zbożowych i mącznych, produktów na bazie drożdży, żywności smażonej, tłuszczy nasyconych, żywności wysoko przetworzonej z dodatkami ulepszaczy chemicznych, tytoniu i alkoholu.

Dietę cukrzycową należy uzupełniać o witaminę B6, chrom, magnez i spirulinę. Witamina B6 jest budulcem wszystkich białek, hormonów, neuroprzekaźników, enzymów, mięśni i tkanki łączne, a także jest pomocna, a nawet niezbędna w leczeniu lub zapobieganiu również chorobom neurologicznym. Witamina B6 wpływa korzystnie na tolerancję glukozy, a jej niedobór przyczynia się w znacznym stopniu do występowania drożdżaków typu Candida.

Chrom jest kluczowym minerałem dla wszystkich cukrzyków, ponieważ transportuje glukozę do komórek ciała. Im wyższy jest poziom insuliny we krwi, tym wyższy ma się poziom chromu.

U diabetyków niski jest także poziom magnezu. Zażywanie przez cukrzyków typu 1 obniża zapotrzebowanie na insulinę, a w przypadku insuliny typu 2 usprawnia wydzielanie insuliny przez trzustkę.

Spirulina wpływa zbawiennie na poziom cukru na czczo i po posiłku oraz na poziom lipidów. Warto też włączyć do diety witaminy A, E, D, C, B12, B3, Linozytol, cynk, kwas foliowy, koenzym Q10, olej z wiesiołka, tran, glicerynę, taurynę, a także zioła i przyprawy, takie jak: cynamon, czarną borówkę, jemiołę, gumar i inne.

Cukrzycy muszą też zadbać o wątrobę i trzustkę, gdyż często mają oni zakwaszony organizm, dlatego powinni spożywać dużo pokarmów alkalizujących.

Wspaniałą terapią dla cukrzyków jest reflesologia, czyli naciskanie na stopach punktów odpowiedzialnych za wątrobę, trzustkę i nerki. Pan Last zaleca również stosowanie okładów z oleju rycynowego na wątrobę i górna część brzucha. Czynność tą należy powtarzać przez kilka tygodni.

Dobrym też sposobem na pobudzenie wątroby i trzustki jest magnoterapia, którą należy stosować w pierwszym etapie leczenia kilka razy dziennie.


Wspominałam jak ważne są codzienne ćwiczenia oraz ruch na świeżym powietrzu, to może być też miarowe maszerowanie, bieganie, chodzenie z kijkami czy jazda na rowerze. Ruch w cukrzycy typu 1 obniża znacznie poziom cukru we krwi, a w przypadku cukrzycy typu 2 uwrażliwia komórki na insulinę.

Jak wspomina również w swoich terapiach dr Jerzy Zięba, który zacięcie walczy z mafią farmaceutyczną, bardzo ważną rolę w leczeniu wielu chorób, w tym cukrzycy, a także w ich zapobieganiu jest witamina C, dlatego tak istotne jest regularne picie soku z cytryny, nawet 10 razy dziennie. Oszukiwali nas, że nadmiar witaminy C jest szkodliwy, ale to kolejny bełkot eugeników, jako, że w ciężkich przypadkach chorobowych zaleca się nawet dożylnie wstrzykiwanie witaminy C, co daje rewelacyjne wyniki. 

Dobrze jest ez stosować post trzydniowy z jednoczesnym piciem dużych ilości soku z cytryny z jednoczesnym zażywaniem wymienionych wyżej witamin i minerałów.

Konsekwentne stosowanie się do zleceń Pana Lasta w bardzo wielu przypadkach przyczynia się do całkowitego wyleczenia z tej paskudnej cukrzycowej choroby. Najważniejsza w każdej terapii jest cierpliwość, konsekwencja w działaniu oraz pozytywne myślenie intencyjne.


Książka Pana Lasta została wydana przez agencję Nolpress i jest możliwa do zakupienia na stronie http://www.nexus.media.pl. Oprócz książki "Jak wyleczyć się z cukrzycy", Pan Last napisał również inne poradniki, a w nich: "Jak wyleczyć się z raka", "Jak wyleczyć się z astmy", "Jak wyleczyć się z artretyzmu", "Jak wyleczyć się z drożdżaków", "Jak wyleczyć się z nadwagi" oraz "Proste metody przywracania zdrowia".

A na koniec proszę wysłuchać pouczającej pogadanki Pana dr Jerzego Zięby o cukrzycy typu 2. Z pewnością wyniosą Państwo z tego wywiadu szereg interesujących informacji.
Popularne posty

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *